Sorum var 26+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan 26+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 233 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 26+3
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir iki gün kasik ağrım vardı çoğunlukla akşamları oluyor birde şuan dünden beri aşırı bel ağrım var çok ağrıyor yatmama kalkmama engel oluyor resmen bazende karnim kasilip ağrıyor ama öyle kanama şu yada farklı birsey yok bebeğin tekme atışında duydum atıyor ama bu bel ağrısı mesela öldürcek beni böyle boşluk yan taraflarından baslyor göbek karın yani her taraf ağrıyor yada belim çok ağrıyor ondan mı hissediyorum buna evde nasıl bir çözüm bula bilirim canlarım hiç gebeligimde yaşadığım birsey değil

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir iki gün kasik ağrım vardı çoğunlukla akşamları oluyor birde şuan dünden beri aşırı bel ağrım var çok ağrıyor yatmama kalkmama engel oluyor resmen bazende karnim kasilip ağrıyor ama öyle kanama şu yada farklı birsey yok bebeğin tekme atışında duydum atıyor ama bu bel ağrısı mesela öldürcek beni böyle boşluk yan taraflarından baslyor göbek karın yani her taraf ağrıyor yada belim çok ağrıyor ondan mı hissediyorum buna evde nasıl bir çözüm bula bilirim canlarım hiç gebeligimde yaşadığım birsey değil
20. Haftadan beri aynı seyleri yaşıyorum şükür 38.3 olduk dinlenmeden başka çare yok bence tek dogurmadan kurtulamiyosun rabbim bir avazda kurtulmayı nasip etsin annelik çok zor bişey rabbim güç kuvvet versin hepimize

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
20. Haftadan beri aynı seyleri yaşıyorum şükür 38.3 olduk dinlenmeden başka çare yok bence tek dogurmadan kurtulamiyosun rabbim bir avazda kurtulmayı nasip etsin annelik çok zor bişey rabbim güç kuvvet versin hepimize
Gerçekten mi of mafolfuk desene diğer hamileligim de hiç olmadi bu pasa yoruyor demek ki beni kötü birseu olmasın da mecbur çekicez doğuma da çok var bu bel ağrılar öldürüyor beni resmen ya

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Aynı bele ağrısını kasık ağrısını çekiyorum bel ağrım 3 gündü başladı kasık ağrım hamileliymin ilk başından beri var çözüm bir az dinlen bir az geçiyor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Aynı bele ağrısını kasık ağrısını çekiyorum bel ağrım 3 gündü başladı kasık ağrım hamileliymin ilk başından beri var çözüm bir az dinlen bir az geçiyor
Ya dinleniyorum cnm tekrar başlıyor deli oldum yeminle birde vajinam hep varis dolmuş görsen var ya damarlar disardan sayılıyor idarare çok çıkıyorum her çıktığımda vajinam şişiyor ayakta durum yine şişiyor bel zaten sınırsız benle birlikte yeminle kadın olmak çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar