Sorum var 26+3yürüş nezaman başlanır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan 26+3yürüş nezaman başlanır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 26+3yürüş nezaman başlanır
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabina❤️Nilay
Z

Zümre

Guest
Ben hamile kaldığım günden beri kanamam oluyordu düşük tehlikem vardi en son haziran ayinda kananam oldu 15 mi 16 haftalikken olmuştu kanama bebek aşağı inmişti sonra bebek normal olması seviyeye geldi bebek asagida deyil yürüş nezaman başlamam lazim develet doktoruna sordum malak gibi yatma dalaga geçer gibi birdaha sormuyorum özel doktorda yürüye bilirsin ama dikkat et nezaman başlamalıyım. Kizlar çok uzun oldu kusara bkmayin😊🧡

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben hamile kaldığım günden beri kanamam oluyordu düşük tehlikem vardi en son haziran ayinda kananam oldu 15 mi 16 haftalikken olmuştu kanama bebek aşağı inmişti sonra bebek normal olması seviyeye geldi bebek asagida deyil yürüş nezaman başlamam lazim develet doktoruna sordum malak gibi yatma dalaga geçer gibi birdaha sormuyorum özel doktorda yürüye bilirsin ama dikkat et nezaman başlamalıyım. Kizlar çok uzun oldu kusara bkmayin😊🧡
Kuzum düşük tehliken vardı ise dikkat etmen lazım aslında yürüyüş için erken çünkü hem senin için tehlike birazdaha gider 30. Haftada filan başla bence

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimle aynı hafta aynı gündesin canim bende 26+3 yuruyus için daha erken 30 haftada baslarsin bende öyle yapcam insallh

Z

Zümre

Guest
Kuzum düşük tehliken vardı ise dikkat etmen lazım aslında yürüyüş için erken çünkü hem senin için tehlike birazdaha gider 30. Haftada filan başla bence
Ay canim bende diyorum 30 oluyim ondan sonra ama millete batıyor uzanmam düşük tehlikem olduğu icin sürekli uzaniyordum iş falan yapmıyordum annem kendine dikkat ederek git gel h3m senin için hemde bebek için iyi dedi ama

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun canım inşallah devamı gelmez bende 18+4 deyim 1 haftadır kanamam vardı Bi 13 . Haftamda oldum iğne ilaç kullan toplandım diyorum aradan zaman geçiyor geri kanama yani tabi herkes farklı ama doktorum bana da yatak yorgan yat demiyor ama ben korkumdan çok yormuyorum kendimi en azından Bi 30 u gorum istiyorum sen bilirsin tabi ki

Z

Zümre

Guest
Öncelikle geçmiş olsun canım inşallah devamı gelmez bende 18+4 deyim 1 haftadır kanamam vardı Bi 13 . Haftamda oldum iğne ilaç kullan toplandım diyorum aradan zaman geçiyor geri kanama yani tabi herkes farklı ama doktorum bana da yatak yorgan yat demiyor ama ben korkumdan çok yormuyorum kendimi en azından Bi 30 u gorum istiyorum sen bilirsin tabi ki
Teşekkür ederim canim benim gittigim devlette diyor yatma ozelde diyor dikkat et ben korkuyorum sadece 30 olsun ondan sonra yürüyüşe başlığım artik rabbim bebeklerimizi kucağımiza almayi nasip etsin 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yani kuzum sen bilirsin ama zaten yürüyüş içinde acele etme daha erken zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar