Sorum var 26+3yürüş nezaman başlanır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan 26+3yürüş nezaman başlanır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 926 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 26+3yürüş nezaman başlanır
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabina❤️Nilay
Ben hamile kaldığım günden beri kanamam oluyordu düşük tehlikem vardi en son haziran ayinda kananam oldu 15 mi 16 haftalikken olmuştu kanama bebek aşağı inmişti sonra bebek normal olması seviyeye geldi bebek asagida deyil yürüş nezaman başlamam lazim develet doktoruna sordum malak gibi yatma dalaga geçer gibi birdaha sormuyorum özel doktorda yürüye bilirsin ama dikkat et nezaman başlamalıyım. Kizlar çok uzun oldu kusara bkmayin😊🧡
30 haftadan sonra başla güzelliğim , çok dikkat et yavaş yavaş ❤️😍

Sabina❤️Nilay

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile kaldığım günden beri kanamam oluyordu düşük tehlikem vardi en son haziran ayinda kananam oldu 15 mi 16 haftalikken olmuştu kanama bebek aşağı inmişti sonra bebek normal olması seviyeye geldi bebek asagida deyil yürüş nezaman başlamam lazim develet doktoruna sordum malak gibi yatma dalaga geçer gibi birdaha sormuyorum özel doktorda yürüye bilirsin ama dikkat et nezaman başlamalıyım. Kizlar çok uzun oldu kusara bkmayin😊🧡
Canım tez başlama yürüyüşe doğuma 3 hafta kala başla..Çünki mən erkən 29-30 həftə arası başladım suyum gəldi indide uşağın suyu gedir dayanmır hekimim erkən doğuş olacaq dedi su bitsə..Nə qədər gec başlasan o qədər sənin üçün yaxşıdı uşağını düşün..

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım yürüyüş için bence daha erken düşük tehlikende var kendine dikkat et 😍 inşaallah ireleyen hafdalarda başlarsın

Tüm sayfalar yüklendi.