26 haftalık gebeyim karnımda ve belimde çok ağrıyor ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan 26 haftalık gebeyim karnımda ve belimde çok ağrıyor ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,190 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 26 haftalık gebeyim karnımda ve belimde çok ağrıyor ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Ablalar cok ağrım var 26 +6 haftalıkta dayız esneyemiyoum bile karnımda o kadar ağrı var birde belimde evin icinde yürüyüş yapıyoum bana bi yardım eder misinz nedendir

Son düzenleme:

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ablalar cok ağrım var 15 +6 haftalıkta dayız esneyemiyoum bile karnımda o kadar ağrı var birde belimde evin icinde yürüyüş yapıyoum bana bi yardım eder misinz nedendir
Canım bunlar normal şeyler zaten hamilelik başlı başına zor bi süreç stres yapma hiç bişeyi kendine

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunlar normal şeyler zaten hamilelik başlı başına zor bi süreç stres yapma hiç bişeyi kendine
Tam canım cok tsk ederm ilk hamilelik olunca hic bişi bilmiyorum yanımda bilen biri de yok maalesef ama yürüyüş rahatlattı bnı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağrıdan haftamızı da yanlış yazmısım😒

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Tam canım cok tsk ederm ilk hamilelik olunca hic bişi bilmiyorum yanımda bilen biri de yok maalesef ama yürüyüş rahatlattı bnı

Sorun değil canım benimde ilk gebeliğim ve 37. Haftadayız. 😇 bende hiç bişey bilmiyordum ve senden farkım yoktu İnan birde saframda sorun var benim ama herşeyi zamanla öğreniyorsun ve sabırla bekliyorsun 🥰

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Sorun değil canım benimde ilk gebeliğim ve 37. Haftadayız. 😇 bende hiç bişey bilmiyordum ve senden farkım yoktu İnan birde saframda sorun var benim ama herşeyi zamanla öğreniyorsun ve sabırla bekliyorsun 🥰
Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲bebişlerimiz sağlıkla alalım kucağımıza hepimiz senin doğum yaklasmıs 🤗🤲benım bu gece olduğum gibi sende oldun mu 😒

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲bebişlerimiz sağlıkla alalım kucağımıza hepimiz senin doğum yaklasmıs 🤗🤲benım bu gece olduğum gibi sende oldun mu 😒
Oldu canım hatta ben her sabah uyandığımda kramplarla kitlenmiş bi şekilde kalkıyordum bağırarak ağlayarak 😂 bak şimdi gülüyorum sende kendini strese sokma çok düşünme kendini yormayacak şekilde hareketler yap rahatlayacaksın emin ol 🌸 amin canım amin rabbim sağlıklıca kucağımıza almayı nasip etsin 🥰❣️

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Oldu canım hatta ben her sabah uyandığımda kramplarla kitlenmiş bi şekilde kalkıyordum bağırarak ağlayarak 😂 bak şimdi gülüyorum sende kendini strese sokma çok düşünme kendini yormayacak şekilde hareketler yap rahatlayacaksın emin ol 🌸 amin canım amin rabbim sağlıklıca kucağımıza almayı nasip etsin 🥰❣️
Cok rahatlattı beni cok tsk ederm Allah razı olsun senden 🌼❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar