❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,365 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba Canlarım ben ikizlere hamileyim Ama Yavaş Yavaş Birşeyler Almak İstiyorum Banada Neler alincak diye liste verirmisiniz Bilmiyorum İlk heyacan ilk duygu bambaşka Kalbim Kıpır kıpır 🥰🥰🥰🤗🤗😍❤️☺️
8 adet tulum 8 adet cıtçıtlı body 8 adet pijama altı 8 adet eldiven 8 adet zıbın 4 adet yelek veya hırka 10 tane filan corap birkaç adet onlük banyo havlusu 8 adet sapka mevsime uygun kalınlıkta 4 adet battaniye biberon emzik iki adet alt değiştirme örtüsü 1 numara bebek bezi islak mendil pişik kremi bebek şampuanı bebek koltuğuna uygun ana kucağı carşaf pudra bebek yağı
Senin için
3 adet gecelik veya pijama takımı
bol miktarda iç çamaşırı ve atlet
terlik 2 çift çorap hijyenik ped ve yetişkin bezi taburcu günü için rahat kıyafetler emzirme sütyeni
Unuttuklarımda vardır mutlaka kuzum ama arkadaşlar tamamlar 🥰🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
8 adet tulum 8 adet cıtçıtlı body 8 adet pijama altı 8 adet eldiven 8 adet zıbın 4 adet yelek veya hırka 10 tane filan corap birkaç adet onlük banyo havlusu 8 adet sapka mevsime uygun kalınlıkta 4 adet battaniye biberon emzik iki adet alt değiştirme örtüsü 1 numara bebek bezi islak mendil pişik kremi bebek şampuanı bebek koltuğuna uygun ana kucağı carşaf pudra bebek yağı
Senin için
3 adet gecelik veya pijama takımı
bol miktarda iç çamaşırı ve atlet
terlik 2 çift çorap hijyenik ped ve yetişkin bezi taburcu günü için rahat kıyafetler emzirme sütyeni
Unuttuklarımda vardır mutlaka kuzum ama arkadaşlar tamamlar 🥰🥰
Çok teşekkür ederim Gamzem😍😍☺️🥰🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bulantı için prilam aldım içiyorum kusma yok çok şükür kasıklarimda belimde ağrılar oluyor
İyi yaptın canım azda olsa rahatlatıyor dur ilaç ağrıların da normal kuzum rabbim yardımcın olsun kendini çok yormamamaya özen göster

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyi yaptın canım azda olsa rahatlatıyor dur ilaç ağrıların da normal kuzum rabbim yardımcın olsun kendini çok yormamamaya özen göster
Teşekkür ederim birtanem sürekli yatıyorum dinleniyorum gamzem onu alınca öyle rahatladimki kusarak uyanıyirdum sabahları işkence gibiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi bence kışın Ankara soguk
Şimdi nasıl soğuk 😟😟😟🥶🥶🥶

Tüm sayfalar yüklendi.