27. Haftada plasenta yaşlanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alioth tarafından oluşturulan 27. Haftada plasenta yaşlanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,255 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27. Haftada plasenta yaşlanması
Konbuyu başlatan Alioth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alioth

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba. 27 haftalık hamileyim. Doktorum plasenta yaşlanması belirtileri gördüğünü ve bebek hareketleri takip etmemi söyledi. 29. haftada gerek gorurse doppler isteyeceğini de söyledi. Bebeğim zaten 2 hafta önde gidiyor diye dert ediyordum. Şimdi bir de bu çıktı. Sizce yaşlanma devam ederse önde gitmesi durup, haftası ile eşitlenir mi?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba. 27 haftalık hamileyim. Doktorum plasenta yaşlanması belirtileri gördüğünü ve bebek hareketleri takip etmemi söyledi. 29. haftada gerek gorurse doppler isteyeceğini de söyledi. Bebeğim zaten 2 hafta önde gidiyor diye dert ediyordum. Şimdi bir de bu çıktı. Sizce yaşlanma devam ederse önde gitmesi durup, haftası ile eşitlenir mi?
hayatim bı video daha aticam inşallah içini rahatlatır senin için internet ten baktım

Plasenta Yaşlanması Nedir?​

Anne adaylarına hamilelik döneminde bazı hususlara dikkat etmeleri, alkol ve sigaradan uzak durmaları önerilir. Amaç sağlıklı bir gebelik dönemi geçirilmesidir. Ancak bazı durumlarda tüm öneriler harfiyen uygulansa da plasenta yaşlanması gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Gebeliğin son ayında plasentada yaşlanma normal kabul edilir. Fakat son aydan daha önce plasentada yaşlanma görülürse, anne ve bebek için bazı riskler doğar

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
hayatim bı video daha aticam inşallah içini rahatlatır senin için internet ten baktım

Plasenta Yaşlanması Nedir?​

Anne adaylarına hamilelik döneminde bazı hususlara dikkat etmeleri, alkol ve sigaradan uzak durmaları önerilir. Amaç sağlıklı bir gebelik dönemi geçirilmesidir. Ancak bazı durumlarda tüm öneriler harfiyen uygulansa da plasenta yaşlanması gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Gebeliğin son ayında plasentada yaşlanma normal kabul edilir. Fakat son aydan daha önce plasentada yaşlanma görülürse, anne ve bebek için bazı riskler doğar
Teşekkürler ancak izlediklerim, okuduklarım endişemi yatıştırmıyor maalesef.. 😔 Herkes 32. haftadan önce riskli diyor ve ben o riskli dönemdeyim.

Tecrübe eden annelerimiz yok mudur?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler ancak izlediklerim, okuduklarım endişemi yatıştırmıyor maalesef.. 😔 Herkes 32. haftadan önce riskli diyor ve ben o riskli dönemdeyim.

Tecrübe eden annelerimiz yok mudur?
Hayatım benim bı bilgim yok ama inşallah rabbim yardımcın olsun bebeğini saglikla al kucağına sakın sigara içme stres yapma üzülme kendini yorma moralini yüksek tut

Yeter Sevda

Kayıtlı Üye
rank
Çok dikkat etmen gerek canım en ufak bir şeyde hemen hastaneye git ben aynı sorundan iki bebeğimi kaybettim inşallah sen sağ salim alırsın kucağına

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar