27 haftada yorgunluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan 27 haftada yorgunluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftada yorgunluk
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyor hayata küsmüş gibiyim mutsuzum memnun değilim sürekli uyumak istiyorum

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
27 haftada yorgunluk enerjinin bittiğini hissetmek nefes nefese kalmak bel ağrısı artması olan var mı
Bende öyleyim yaa 28 haftalık olduk valla oturduğum yerden dolap silsem bile nefes nefese kalıyorum ilk hamileliğimde cam silerdim dolapların tepelerine çıkar silerdimbisey olmazdı ama bunda iki iş yapıyorum nefes nefese kalıyorum yarım saat oturuyorum 😂😂temizliğe kalkıştım ama herhalde doğuma kadar anca bitecek çok çabuk yoruluyorum ve yorulunca bi oturuyorum bi daha kalkamıyorum ha bide benim de belim ağrıyor bide iş yapınca daha çok ağrıyor bacağimdan çekiyor hatta belimin ağrısı

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim yaa 28 haftalık olduk valla oturduğum yerden dolap silsem bile nefes nefese kalıyorum ilk hamileliğimde cam silerdim dolapların tepelerine çıkar silerdimbisey olmazdı ama bunda iki iş yapıyorum nefes nefese kalıyorum yarım saat oturuyorum 😂😂temizliğe kalkıştım ama herhalde doğuma kadar anca bitecek çok çabuk yoruluyorum ve yorulunca bi oturuyorum bi daha kalkamıyorum ha bide benim de belim ağrıyor bide iş yapınca daha çok ağrıyor bacağimdan çekiyor hatta belimin ağrısı
Bende bugun 28 gircem ama bir bulasik yıkayıp oturuyorum ev süpürüp oturuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.