27 haftalık hamileyim, son 3-4 gündür bebeğimin hareketlerinin çok azaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Önal tarafından oluşturulan 27 haftalık hamileyim, son 3-4 gündür bebeğimin hareketlerinin çok azaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalık hamileyim, son 3-4 gündür bebeğimin hareketlerinin çok azaldı
Konbuyu başlatan Önal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miraçınannesi

Önal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 27 haftalık hamileyim, son 3-4 gündür bebeğimin hareketlerinin çok azaldığını ve güçsüzleştiğini hissediyorum doktora gittim bebek kalp atışı güzel ama hastaneye yatırabilirim yine de dedi kabul etmedim suan aynı haftalarda aynı durumda olan var mı acaba

Merhaba ben 27 haftalık hamileyim, son 3-4 gündür bebeğimin hareketlerinin çok azaldığını ve güçsüzleştiğini hissediyorum doktora gittim bebek kalp atışı güzel ama hastaneye yatırabilirim yine de dedi kabul etmedim suan aynı haftalarda aynı durumda olan var mı acaba
canım neden hastaneye yatıracakmış ki doktor niye öyle bişey söyledi bende 27+1 haftalık hamileyim ama çok şükür bi skıntı yok hatta bayağı hareketlendi inşallah senin bebişte de bi skıntı yoktur canım

Önal

Kayıtlı Üye
rank
canım neden hastaneye yatıracakmış ki doktor niye öyle bişey söyledi bende 27+1 haftalık hamileyim ama çok şükür bi skıntı yok hatta bayağı hareketlendi inşallah senin bebişte de bi skıntı yoktur canım
Çok teşekkür ederim allah razı olsun, ya ultrasona ve nts ye aldı bebek kalp atışları güzel suyu plasentası normal dedi fakat ben hareketlerini zayıf hissettiğim için endişelendim kontrol amaçlı Yine de yatırmayı söyledi üstüne birde azarlıyorlar nasıl hissetmiyorsun falan bebek makat üstünde say yatınca falan dediler iyice strese sokuyorlar

Çok teşekkür ederim allah razı olsun, ya ultrasona ve nts ye aldı bebek kalp atışları güzel suyu plasentası normal dedi fakat ben hareketlerini zayıf hissettiğim için endişelendim kontrol amaçlı Yine de yatırmayı söyledi üstüne birde azarlıyorlar nasıl hissetmiyorsun falan bebek makat üstünde say yatınca falan dediler iyice strese sokuyorlar
canım boşuna strese girme canını sıkma bebek büyüdüğü için yeri de daralıyor hiç hareket etmezse korkmalısın

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende şuan aynı şeyi yaşıyorum canım. Çok hareketliydi ama çarşamba perşembe gününden beri çok az hareket ediyor ve kasıklarımın oralarda toplanıyor bazen lavaboya bile tam oturamıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar