👩‍👦❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 👩‍👦❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 👩‍👦❤
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun bebeklerdeki alerji ölüme kadar gidebiliyor nadir de olsa alerji derecesi yüksek ise bir anda boğaz şişiyor nefes almakta güçlük arkasından morarma. Hafif ise vücudun farklı yerlerinde kızarıklık olur o besini tekrar vermezsen bir günde gecebiliyor. Bu soylediklerim yetişkinler içinde geçerli. Ama bebek bünyesi daha hassas olduğu için daha dikkatli olmak lazım
ALLAH korusun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10 aylik canim nisanin 30 u 1 yasina girecek
MaşaAllah

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bebegim 4 aylik olacak ek gidaya başlamayı düşünüyorum annr sütünden çok mama alıyor ilk tadımlık olarak mi başliyim yoksa bir öğün direk çorba mi veriyim süt ürünlerine alerjisi var malesef hangi çorbaları yapip vermeliyim.. beni aydınlatırsanız sevinirm canlarım ❤🤩

Ay bide bebekleri kaç aylikken oturtmaya başladınız
Acele etme canım şu an kilosu iyiyse 1.5 ay falan bekle ama yok baslicam diyorsan teker teker sebzeleri buharda hasla tattir hepsini tattirdiktan sonra karıştırıp püre çorba yapabilirsin oturma konusundada bı doktor 4.5 aylıkken kucağınıza 2 3 dk destekli başlayın diyo ben öyle yaptım 6 ayında kendi başına oturuyordu canim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Acele etme canım şu an kilosu iyiyse 1.5 ay falan bekle ama yok baslicam diyorsan teker teker sebzeleri buharda hasla tattir hepsini tattirdiktan sonra karıştırıp püre çorba yapabilirsin oturma konusundada bı doktor 4.5 aylıkken kucağınıza 2 3 dk destekli başlayın diyo ben öyle yaptım 6 ayında kendi başına oturuyordu canim
Çorba olarak ne yapa bilirim canim birşeyler yediğimiz zaman oda istiyor yediğimiz şeye bakip tepiniyor tosun

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Çorba olarak ne yapa bilirim canim birşeyler yediğimiz zaman oda istiyor yediğimiz şeye bakip tepiniyor tosun
Canım şimdi yediklerin salçalı acı falan oluyo ya ağır gelir ona kabak havuç patates karıştırıp yaparsın tarhana yaparsın muhallebi irmikli onlardan yaparsın azar azar zeytin yağı koyarsın bağırsaklarını calistirir

Nefis yemek tarifleri varya alerjik bebekler için tariflerde var oraya bakarsın ben ordan yapıyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdi yediklerin salçalı acı falan oluyo ya ağır gelir ona kabak havuç patates karıştırıp yaparsın tarhana yaparsın muhallebi irmikli onlardan yaparsın azar azar zeytin yağı koyarsın bağırsaklarını calistirir

Nefis yemek tarifleri varya alerjik bebekler için tariflerde var oraya bakarsın ben ordan yapıyorum
Zatem tariflere hep nefis yemek tariflerinden bakıyorum çocuklar icin tarif verdiklerini bilmiyordum tesekur ederim canim

Tüm sayfalar yüklendi.