Sorum var 28 haftalik Açılmam vardı 29.cu haftada doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ♡¥♡$♡ tarafından oluşturulan 28 haftalik Açılmam vardı 29.cu haftada doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,867 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 haftalik Açılmam vardı 29.cu haftada doğum yaptım
Konbuyu başlatan ♡¥♡$♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Semiha gedik

♡¥♡$♡

Kayıtlı Üye
rank
Cok sagolun arkadaşlar yorumlariniz icin yoğun bakım doktoruyla konuştuk bugün 2 ay burda dedi ama bakalım nasip olursa 2 ayı bulmaz inşallah RABBİM doğumdan sonra kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor ve inanın çok yıpratıcı üzücü bir süreç 18 haftalikken ağrım vardı doğumu durdurdular 3 gün yattım çıktım 2 gün evde geçti ertesi gün suyum patladı kanamayla beraber yine o halde çocuk küçük diye doğuma almadılar servise çıkardılar en son ağrım Sancim 90 95 100 120 125 desibele cıktı Açılmam 6 cme ulaştı sonra doğuma almak zorunda kaldılar onlara kalsa cocuk gelişsin diye daha 1 ay yatıracaklardıda çocuk sıkıldı şimdi kuvezde süt getir dediler bakalim ilk sütümüzüde nasipse yarın götürücez umarım Cok fazla kalmadan Saglicakla alırım kucağıma evime

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok sagolun arkadaşlar yorumlariniz icin yoğun bakım doktoruyla konuştuk bugün 2 ay burda dedi ama bakalım nasip olursa 2 ayı bulmaz inşallah RABBİM doğumdan sonra kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor ve inanın çok yıpratıcı üzücü bir süreç 18 haftalikken ağrım vardı doğumu durdurdular 3 gün yattım çıktım 2 gün evde geçti ertesi gün suyum patladı kanamayla beraber yine o halde çocuk küçük diye doğuma almadılar servise çıkardılar en son ağrım Sancim 90 95 100 120 125 desibele cıktı Açılmam 6 cme ulaştı sonra doğuma almak zorunda kaldılar onlara kalsa cocuk gelişsin diye daha 1 ay yatıracaklardıda çocuk sıkıldı şimdi kuvezde süt getir dediler bakalim ilk sütümüzüde nasipse yarın götürücez umarım Cok fazla kalmadan Saglicakla alırım kucağıma evime
Kıyamam kuzum ya tez zamanda kavuşursun inşallah

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum inşaallah tez vakitde yavruna kavuşursun Rabbimin izniyle 🙏🤲

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 31 hafta oldum ben siz de öyle değil mi evet bol su içiyorum sizin Dr yatın diyor mu
Ben 25.haftadayim evet doktorum ağır kaldırma iş güç yapma diyor sürekli yatmadan bile diyor ama ben yatıyorum bol su içtiğim için wc çok kalkıyorum o yüzden geri kalan vakti yatıyorum riske atmamak için .sağlıkla kucağımıza alalım ins

Tüm sayfalar yüklendi.