Sorum var 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,927 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Eşim ve ailesinde hiç düşünce yok eğer olsaydı ben ayrı eve çıkmak için Küstüğümde babamın evine gittiğimde o zmaan derlerdi ayrı eve çıkın yeterki mutlu olun bunu diyeceklerini bana oğlumuzdan boşan biz oğlumuzu ayrı eve gönderiyoruz dediler bir yaşında kızımız olmasına rağmen 😔
canım esinlerin ailesi nereli

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
yaaaa okurken gözlerim doldu 😞🥺ne diyimki Allah eşini doğru yola getirir inşallah 🤲🙏 üzme lütfen kendini yazık günah bebeğine ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İNŞALLAH en kısa sürede ayirirsin Allah'ın izniyle dua edicem sana birtanem ❣️❣️😘
Amiiiiiiiiiin🤲🤲 çok teşekkür ederim canım benim dualarının bekliyorum 😔😔

canım esinlerin ailesi nereli
Diyarbakırlı

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin iki tane kız kardeşi var bekar ikiside ve onlarla da yaşıyorum annesi kızlarıyla birlikte resmen hergün beni delirtiyorlardu bana laf atıyorlardı bir iş yapmıyorlardı beni azatlıyorlardı tam 2 yıl çektim dayanamadım ve eşime anlattım herşeyi dedim annen ve kardeşlerin bana böyle böyle davranıyor ve annen de kardeşlerine kızmak yerine onlara resmen destek veriyor bu konuda dedim ben ayrı eve çıkmak istiyorum dedim bu ne ben senle annen ve kardeşlerin bana kötü davrandılar diyemi evlendim dedim ben bunları ve bunlarla yaşamak zorunda değilim dedim ve eşim ayrı evi kabul etti dedi ama sen bizimkilere ayrı eve çıkalım diyecen tamam dedim 7 ay önce falandı Kasım ayında konuyu açtım eşimin ailesine ve çok büyük bir tartışma yaşandı evde baya bir tartıştık tartıştığımız akşam eşim dışarı gitti baktım annrside peşinden gitti belki 2 saat konuştular dışarda annesi aklına girdi bi güzel ve ben babamın evine gttim bir hafta kaldım orda ve eşim beni hiç ama hiç aramadı bu arada 1 yaşındada bi tane kızımız var eşim hiç aramadı beni suçladı eşimin annesi bana şu cümleyi kurdu dedi oğlumuzdan boşayacaz seni eşim buna hiçbir şekilde karşı çıkmadı ve annesinin tarafını tuttu resmen ve ben yine döndüm dolaştım bu eve geldim eşime dedim sen beni kullandın ve beni kandırdın dedim konuyu açtım ve sen beni savunmak yerine suçlu çıkardın annenin tarafını tuttun dedim ben bu evde hiçbir zaman mutlu olmıyıcam baktım erişim dedi bol boş konuşma ayrı ev falan yok bunu aklına sok 😔😔 o zamandan beridir ayrı ev konusunu açmamışız ama ben bu evde hiç ama hiç mutlu değilim hiç rahat değilim düzenim yok özel hayatımıx yok eşimle başbaşa kalmıyoruz doğru dürüst ve ben BIKTIM BÖYLE HAYATTAN VE BU EVDEN BIKTIM BIKTIM 😔
yaaa keşke gelmeseydin geri onlar öyle der bosayacaz afedersin bir bokta yapmiyorlar bende yaşadım çünkü benzer şeyler ne dersem kabul ettiler gittiğimde geri gelmem için

Diyarbakırlı
yaaaaaaaaaa Allah aşkına böyle düşünceye Diyarbakır li birinin olduğunu tahmin etmiştim yemin ederim bende diyarbakırlıyım

Diyarbakırlı
canımsın 💖

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
yaaa keşke gelmeseydin geri onlar öyle der bosayacaz afedersin bir bokta yapmiyorlar bende yaşadım çünkü benzer şeyler ne dersem kabul ettiler gittiğimde geri gelmem için

yaaaaaaaaaa Allah aşkına böyle düşünceye Diyarbakır li birinin olduğunu tahmin etmiştim yemin ederim bende diyarbakırlıyım
Tam tersine onlar beni geri götürmek yerine bana gelmiyorsan biz gidiyoruz bu iş burda bitecek dediler 😔tamam onlar öyle dediler eşimin buna izin vermemesi gerekiyordu annesinin bunu dmeesine izin vermemesi gerekiyordu 😔 ben en çok bu konuda eşime kızıyorum çünkü zerre beni düşünmüyor buna eminim

Tüm sayfalar yüklendi.