😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,561 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 😔
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yatırsın bir gece de o baksın bırak anlıyorum seni vallahi de billahi de ama bırak bir kere de o çeksin o alsın o sorumluluğu yapamazsan sonra yapmadı oluyosun bakmadı oluyosun anlasınlar bebek nasıl zor büyütülüyor
Erkekler hiç birzamanda anlamayacak kadınları baksın hakkim haram zıkkım olsum ona

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar oğlum kucağımdayken elimdeki oynadığı oyuncak ağzına sokuyordu sonra düştü ağzından birden ağladı ama öyle böyle bir ağlama deyil nefesi gitti o derece eşim olacak mahlukatta telefonda konuşuyordu çocuğa ne yaptin deyip kafama vurdu hala telefonu kapatmamıştı sonra kapattı bende elimi kaldırdım ben senk vururum dedim sonra çocuğu aldi susturdu dedim çocuğa bundan sonra sen bakicaksin dedim şimdi ben salonda yatiyorum oğlum da babasının yanında odada yatıyor aklım oğlumda uykum gelmiyor😔
Ayıp etmiş vurması hiç iyi değil gerçekten bizde öyleydik eşimle değilde çocuk agldi mi kaynanam ne yaptın der dururdu ne sinir bozucu 😏😏 gece kabus görüyordu bir ara alıp yanlarına götürüyorlardi gece geri oğlum yanıma gelirdi ama o yokken bnde üzülürdüm normal da asla oğlum benden başkası ile yatmaz bile ama ne yapalım eşinin yaptığı üzücü kırıcı kötü

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
El
Ayıp etmiş vurması hiç iyi değil gerçekten bizde öyleydik eşimle değilde çocuk agldi mi kaynanam ne yaptın der dururdu ne sinir bozucu 😏😏 gece kabus görüyordu bir ara alıp yanlarına götürüyorlardi gece geri oğlum yanıma gelirdi ama o yokken bnde üzülürdüm normal da asla oğlum benden başkası ile yatmaz bile ama ne yapalım eşinin yaptığı üzücü kırıcı kötü
Eli kırılsın INSAAALAH birde diyir çok kincisin gl çocuğun yanında uyu diyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
El

Eli kırılsın INSAAALAH birde diyir çok kincisin gl çocuğun yanında uyu diyor
Oda değişikmiş bayağı vAlla hem kır hem uz hem vur sonrada kincisin de ah bu kadınlar neler çekiyor akşama kadar ütü yemek bulaşık hoşgörülü davran istediği yemekleri yap çocuk doğur bak büyüt yine ayni sen ne iş yaptın ki bilmem ne ay heosi mi aynı olur

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Oda değişikmiş bayağı vAlla hem kır hem uz hem vur sonrada kincisin de ah bu kadınlar neler çekiyor akşama kadar ütü yemek bulaşık hoşgörülü davran istediği yemekleri yap çocuk doğur bak büyüt yine ayni sen ne iş yaptın ki bilmem ne ay heosi mi aynı olur
Bilmiyorum hepsi de ayni bence şuan okadar nefret ediyorum ki gitip boğasım var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde ona istediği yemegi yapacam diyede elimi kestim

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bilmiyorum hepsi de ayni bence şuan okadar nefret ediyorum ki gitip boğasım var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde ona istediği yemegi yapacam diyede elimi kestim
VAlla ne desem bilemiyorum ki canım benim Allah akıl fikir versin inşallah birdaha inşallah huzursuzluk yaşamazsınız ya canım benim hepimiz öyleyiz kendimizden çok onları düşünüyoruz ama onlarda hiç valla şükür benimki öyle birisi değilde

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum kucağımdayken elimdeki oynadığı oyuncak ağzına sokuyordu sonra düştü ağzından birden ağladı ama öyle böyle bir ağlama deyil nefesi gitti o derece eşim olacak mahlukatta telefonda konuşuyordu çocuğa ne yaptin deyip kafama vurdu hala telefonu kapatmamıştı sonra kapattı bende elimi kaldırdım ben senk vururum dedim sonra çocuğu aldi susturdu dedim çocuğa bundan sonra sen bakicaksin dedim şimdi ben salonda yatiyorum oğlum da babasının yanında odada yatıyor aklım oğlumda uykum gelmiyor😔
Senin ne suçun var ya çocuk bu ağlar da susar da şiddet uygulamak ne 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar