😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,535 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 😔
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum ya bu erkekler biraz Man kafa olabiliyor demek ki çocuktan sonra benim eşimde eve gelir gelmez çocuğun biryerinde kızarıklık varsa hemen soruyordu ne oldu burasına diye artık bana değil oğluma soruyor oğlum ne oldu diyor çünkü benden sağlam bir azar işitti. Sen bakma 10 dk bakamaz onlar çocuklara sıkılirlar hemen herşeyi becerdiler de bı çocuk bakması mi kaldı sanki
Çok doğru söyledin canim zaten bakamıyor ki şimdiden sıkıldı daha bu bebekken böyle yaptı birde büyüse ne olacak kim bilir

Çok doğru söyledin canim zaten bakamıyor ki şimdiden sıkıldı daha bu bebekken böyle yaptı birde büyüse ne olacak kim bilir
Büyüyünce kiymetleniyor kız benim ki oğlum doğduğunda ilk aylarda pişman olmuştu çocuk yaptığına 😅 sonradan kıymetli oldu şimdi öğlenleri oğluyla görüntülü konuşmak için arıyor bana bakmiyor bile haspam😅😅😅

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Büyüyünce kiymetleniyor kız benim ki oğlum doğduğunda ilk aylarda pişman olmuştu çocuk yaptığına 😅 sonradan kıymetli oldu şimdi öğlenleri oğluyla görüntülü konuşmak için arıyor bana bakmiyor bile haspam😅😅😅
Ay çokda tın bakmasın canım valla benim kide öyleydi nerden yaptık bu çocuğu diyordu😁

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anlamıyor kit kit
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S

Eve gelmesini bekliyorum ciddi ciddi konuşacam yeter aynen öyle erkeklerin karşişinda dik durmak gerek

Evet canim çocuk ağlayınca ben birşey yaptim diyor

Canim valla bende elimi kaldırdım ben seni vururum dedim çıldırdı kimi vuruyon diyo dedim sen kimi vuruyorsun dedim amin

iyi canim
Allah islah etsin bunlari gercekten😡

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar