29+2 haftalik bebek kilosu

• Konbuyu başlatan Ayvef
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayvef tarafından oluşturulan 29+2 haftalik bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29+2 haftalik bebek kilosu
Konbuyu başlatan Ayvef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayvef
A

Ayvef

Guest
Merhabalar 29+2 iken doktora gittim bebegim 1.487 gr iyi dedi ama baska formlarda herkez 1800 felan yszmis gerimiyiz acaba akkima cok takukdi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 29+2 iken doktora gittim bebegim 1.487 gr iyi dedi ama baska formlarda herkez 1800 felan yszmis gerimiyiz acaba akkima cok takukdi
Doktorun iyi demişse sıkıntı yapma kendine canım bebeğin alması gerekeni alıyordur gelişiminde bi sıkıntı yoksa kilo olarak da kafana takma. Muz incir falan ye iyi olur hem sana hem bebişin kilosuna her bebeğin bünyesi bir değil. Mesela arkadaşım çok iri bi kadındı eşide iriydi kemikleri falan olarak diyorum kilo da değil bebekleri de öyle iri doğdu kemik yapısı anne baba faktörü bunlarda etkili önemli olan sağlıklı sen onu düşün boşver kilosunu ama bence gayet iyi kilosu ben de haftaya gideceğim doktora 30 haftalık olcak inşallah kilosunun 1500 falan olacığını düşünüyorum çünkü daha doğuma kadar çok alırlar kilo

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 32. Haftada gitmiştim gectigimiz n son kontrole 1.800 Gr di ve haftasindaki diğer bebeklere göre çok iyi durumda demişti. Haftalık olarak enaz 200 Gr aldığını düşünürsek senin bebeğinde gayeet ideal kiloda. Ben ve eşim iri yapılara sahibiz kemik olarak bebekte öyle boyu uzun kemik haftası önden gidiyor. Ultrason cihazında yanılma payı da çok yüksek o yüzden hiiic takma kafana. Süt, peynir, ceviz, muz yemeye devam ❤️🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Gelişimi iyi ise kafana takma gerçekten uzmanlar boy kilonun anne babadan geçen genetik bi durum olduğunu söylüyo senin yedigin içtiğin sadece %10 etki ediyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.