29+4 bebek haraketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan 29+4 bebek haraketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 29+4 bebek haraketleri
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende 36 haftalik hamileyim bugune kadar aşırı hareketliydi bugun cok az hissettim hareket sorun mu var acabas

Kızlar bende 36 haftalik hamileyim bugune kadar aşırı hareketliydi bugun cok az hissettim hareket sorun mu var acaba
Tatlı şeyler ye sol tarafına yat tepki verir hiç hareket etmezse gün boyu mutlaka Dr görün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bende 36 haftalik hamileyim bugune kadar aşırı hareketliydi bugun cok az hissettim hareket sorun mu var acaba
Tatli şeyler bebeği hareketlendiriyo böyle minik minik de vurursan karnına sol tarafına yatarsan öyle onlar daha çok raaht ediyo kan akışı daha çok sağlanıyor bebeğe öyle bir deneyin bakalım

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Endileselenme kilo aliyo ondan olabilir agirlasiyo suyu azalmış olabilir anlamadan tuzu kaçırmış olabilirsin dediğim gibi tatlı şeyler ye minik minik dokunn karnına sol tarafına yat gecmis olsun
Tmm cnm
Tatlı şeyler ye sol tarafına yat tepki verir hiç hareket etmezse gün boyu mutlaka Dr görün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatli şeyler bebeği hareketlendiriyo böyle minik minik de vurursan karnına sol tarafına yatarsan öyle onlar daha çok raaht ediyo kan akışı daha çok sağlanıyor bebeğe öyle bir deneyin bakalım
Tmm cnm öylede denerim

Tüm sayfalar yüklendi.