29 hafta 5 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan 29 hafta 5 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 hafta 5 gün
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Bbek hareketlerinin çok fazla olması normalmi hiç durmicak şekilde canım yaniyo bazen hissetmek bı yandan çok güzel ama bazen Van yakiyo yinede binada şükür ama Allah'ım hepimizn kucağımıza almayi nasip etsin inşallah 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bbek hareketlerinin çok fazla olması normalmi hiç durmicak şekilde canım yaniyo bazen hissetmek bı yandan çok güzel ama bazen Van yakiyo yinede binada şükür ama Allah'ım hepimizn kucağımıza almayi nasip etsin inşallah 🙏
Çok normal bazı bebişler daha sakin bazı bebişler çok hareketli olabiliyor ilk hamileliğimde oğlum çok sakindi ama kızım 16 haftadan bu yana hissediyorum maşallah 25+3 olduk hiç durmuyor bazen benimde ağrım çok oluyor veya uyuyamıyorum ama çok şükür diyorum aklım kalacağına hep kendini hatırlatıyor

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal bazı bebişler daha sakin bazı bebişler çok hareketli olabiliyor ilk hamileliğimde oğlum çok sakindi ama kızım 16 haftadan bu yana hissediyorum maşallah 25+3 olduk hiç durmuyor bazen benimde ağrım çok oluyor veya uyuyamıyorum ama çok şükür diyorum aklım kalacağına hep kendini hatırlatıyor
Ya dediğin gibi bnimde ilk oğlum oldu oda hareketliydi ama bu kadar değildi bnimkide bu kız demekki bu cimcime kizlar çok hareketli olacak🤗😊galiba

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya dediğin gibi bnimde ilk oğlum oldu oda hareketliydi ama bu kadar değildi bnimkide bu kız demekki bu cimcime kizlar çok hareketli olacak🤗😊galiba
Ahhaah herkes aynı şeyi söylüyor sanırım ailemden tut doktoruma kadar bu kız sizi çok koşturacak diyorlar hayırlısı ile sağlıkla gelsinlerde 🤭🤭😅😅🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten kızlar çok hareketli bi tanede bende var 😂 boşver hareketli olsun ki iyi olduğunu bilelim

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten kızlar çok hareketli bi tanede bende var 😂 boşver hareketli olsun ki iyi olduğunu bilelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynn cnm öyle valla

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle bir hafta fazlayim sizden şükür diyelim zaten 35 e kadar hareketli olur ve yavaş yavaş alanı daralır ve hareketleri azalır bizi alistiriyorlar sonra hareket azalınca hatta hissetmeyince korkup doktora gidiyoruz 🤭

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Aynn cnm aslında kızlarda böyle yılan gibi kayıyor karnında huyalaniyo insan aniden olan biseye ister istemez ama.dedigim.gibi Allah'ım kucağımza almayı nasip etsin inasalh

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bebek büyüyüp yeri daraldıkça daha net ve can yakıcı oluyor hareketleri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar