29 hafta makat gelişi bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masal diyari tarafından oluşturulan 29 hafta makat gelişi bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 hafta makat gelişi bebek
Konbuyu başlatan Masal diyari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler size bir şey soracağım bugün kontrole gittim ultrason a girdim doktor bebek makat gelişi dedi yani normal doğum pozisyonu değil .iki hafta sonra gel bakalım baş aşağı dönmüşmu diye yok eğer aynıysa sezaryen e alıcam dedi kafam karışık iki doğum yaptım ikiside normal bu üçüncü ne zaman yada hangi haftada baş aşağı döner
Sıkma canını dönerse döner dönmezse sağlıkla gelsin sezeryan normal farketmez sen dua et sağ salim kucağına almaya bak stres yapma. Herşey olacağına varır . Önemli olan sen ve bebeğin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Anneler size bir şey soracağım bugün kontrole gittim ultrason a girdim doktor bebek makat gelişi dedi yani normal doğum pozisyonu değil .iki hafta sonra gel bakalım baş aşağı dönmüşmu diye yok eğer aynıysa sezaryen e alıcam dedi kafam karışık iki doğum yaptım ikiside normal bu üçüncü ne zaman yada hangi haftada baş aşağı döner
Oğlum da 34 haftada döndü canim daha cok erken döner elbet

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta sobraya dönmezse sezeryana alınmana daha çook var 31.haftada alacak değil ya bekle illa döner yada dokyorunu değiştir kimi doktorlar doğum anındada döndürüyor tehlike yoksa makat gelişte normal doğum yapılabiliryor ama ayak geliş sıkıntılı yinede çok zamanın var inşallah döner

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bence son gün bile dönebilir hangisi olursa sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar