Sorum var 29 haftalik oldum qizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan 29 haftalik oldum qizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 haftalik oldum qizlar
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim 29 haftalik hemileyim oturdmda arabada biyere gitdiyimde anidən karnimda sancilar oluyor uzandimda ağrilarim zor keciyor hergün bir günde iki defa sanci oluyor neden acaba erken doğum olmasindan korkuyorum 😟
Bende 29 haftalık olmak üzereyim bende de oluyo bebek büyüdüğü için içinde hareket ediyo ondan o sancılar ağırlık kaldırmayın gün içinde yormayın kendinizi erken doğum riskine karşı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canlarim 29 haftalik hemileyim oturdmda arabada biyere gitdiyimde anidən karnimda sancilar oluyor uzandimda ağrilarim zor keciyor hergün bir günde iki defa sanci oluyor neden acaba erken doğum olmasindan korkuyorum 😟
Normalde hergun olmaması gerekiyor canım ya doktora danışmanı öneririm

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Normalde hergun olmaması gerekiyor canım ya doktora danışmanı öneririm
İnşallah sabah gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 29 haftalık olmak üzereyim bende de oluyo bebek büyüdüğü için içinde hareket ediyo ondan o sancılar ağırlık kaldırmayın gün içinde yormayın kendinizi erken doğum riskine karşı
İki qizim var canm onların ihtiyaclari ev işleri var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erken doğum değil de canım bebekler cidden araba da kendilerini çok kasıyorlar ister istemez haraketsix kaldığın için sende sancıladın oluyor sana tavsiyem gittiğim yer 1 saatten uzaksa yarım saat ara ile inip etrafta yürü yakınsa araba asla tercih etme

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Ehtiyyatlı ol canım həkiminə mütləq bildir gör nə deyir məndə 21 həftəlikdi hələ təzəlikcə 2 3 dəqiqəlik maşınla yol gedmişdim düşəndə 2 dəfə sancı gəldi ama sonra keçdi keçməsə qorxuludu deyirlər inşallah yaxşı olar

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğum değil de canım bebekler cidden araba da kendilerini çok kasıyorlar ister istemez haraketsix kaldığın için sende sancıladın oluyor sana tavsiyem gittiğim yer 1 saatten uzaksa yarım saat ara ile inip etrafta yürü yakınsa araba asla tercih etme
Eşimin kendi arabası canm işdən geldinde markete falan gidiyoruz evin ihtiyaclari almak icin fazla yüremiyorumki onda sanci oluyor evde mutfakta yemek yaptimda oturuyorum mesela ozaman yine sanci oluyor mesala bugun yine oldu

Ehtiyyatlı ol canım həkiminə mütləq bildir gör nə deyir məndə 21 həftəlikdi hələ təzəlikcə 2 3 dəqiqəlik maşınla yol gedmişdim düşəndə 2 dəfə sancı gəldi ama sonra keçdi keçməsə qorxuludu deyirlər inşallah yaxşı olar
He yox mende elebil iyne batir deşilir qarnim börleri dibleri usaq terpenmese qorxaram yaxsiki terpenir sabah hekime gedecem dil bilemki derdimi doxdura deyim 🤦🏻‍♀️

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin kendi arabası canm işdən geldinde markete falan gidiyoruz evin ihtiyaclari almak icin fazla yüremiyorumki onda sanci oluyor evde mutfakta yemek yaptimda oturuyorum mesela ozaman yine sanci oluyor mesala bugun yine oldu

He yox mende elebil iyne batir deşilir qarnim börleri dibleri usaq terpenmese qorxaram yaxsiki terpenir sabah hekime gedecem dil bilemki derdimi doxdura deyim 🤦🏻‍♀️
Can can yad ölkədə çox çətin olar Allah özü kömək olsun heçnədə olmasın çox ayaq üstə qalma uje 3cü trimestra keçmisən çox yorma özüvü çalış həkim yoxlanış edəndə çıxarda yəqin nəsə olsa inşallah olmasın🙏🙏🙏🙏🙏oğlan hamiləliyində 1ci dəfə yaşıyırıq deyə elə şeylər varki fərqlidi həqiqətən

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Acaba çok mu yorugorsun kendini canım ya olmadı bir doktora gözük bu kadar az ayakta durup o kadar sancı çekmen de normal değil

Tüm sayfalar yüklendi.