Sorum var 29 haftalik oldum qizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan 29 haftalik oldum qizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 haftalik oldum qizlar
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Can can yad ölkədə çox çətin olar Allah özü kömək olsun heçnədə olmasın çox ayaq üstə qalma uje 3cü trimestra keçmisən çox yorma özüvü çalış həkim yoxlanış edəndə çıxarda yəqin nəsə olsa inşallah olmasın🙏🙏🙏🙏🙏oğlan hamiləliyində 1ci dəfə yaşıyırıq deyə elə şeylər varki fərqlidi həqiqətən
He eldir usaqlar cox yorur meni deceldiler yad ölkede eledirde hele doğmaqim var Allah özü kömək olsun bize cox cetin olacaq dil bilmemek cox pisdir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba çok mu yorugorsun kendini canım ya olmadı bir doktora gözük bu kadar az ayakta durup o kadar sancı çekmen de normal değil
Sabah gidicem canm sanki bebek aşada kipirtiyor artik vaktime az kalmiş evet ya kizlarim hep kavaka ediyorlar evi falan dağıtiyorlar

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
He eldir usaqlar cox yorur meni deceldiler yad ölkede eledirde hele doğmaqim var Allah özü kömək olsun bize cox cetin olacaq dil bilmemek cox pisdir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabah gidicem canm sanki bebek aşada kipirtiyor artik vaktime az kalmiş evet ya kizlarim hep kavaka ediyorlar evi falan dağıtiyorlar
Amin inşallah Əsas 36 həftəyə çatdırmaqdı məndə 1cidə həkim elə demişdi 36 axırı oldu uşaq hər şey ananın üstünə düşür nə edəsən ama yenədə ehtiyyatlı olmağa çalış elədir dil bilməmək çox pisdir

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim 29 haftalik hemileyim oturdmda arabada biyere gitdiyimde anidən karnimda sancilar oluyor uzandimda ağrilarim zor keciyor hergün bir günde iki defa sanci oluyor neden acaba erken doğum olmasindan korkuyorum 😟
Salam tonus ola bilər 24 həftəlik hamiləyəm məndə olur siz ağrınıza bənzər ağrı şam istifadə edirsinizmi?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğum değil de canım bebekler cidden araba da kendilerini çok kasıyorlar ister istemez haraketsix kaldığın için sende sancıladın oluyor sana tavsiyem gittiğim yer 1 saatten uzaksa yarım saat ara ile inip etrafta yürü yakınsa araba asla tercih etme
Annem doğum yapana kadar arabayla işleri olurdular nereye giderlerse hep beraber giderlerhic birseyde olmadı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Annem doğum yapana kadar arabayla işleri olurdular nereye giderlerse hep beraber giderlerhic birseyde olmadı
Annene olmadı diye başkasına olmayacak değil her insanın bünyesi aynı da değil normal gebe olan birinin araba ile 1 saat haraketsiz oturmamaıs lazım arabada. Bunu doktor da diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen Hee gebelik aynı olmayabilir haklısın ablam ama ben cohu doktorun her dedine inanmıyorum
Oda senin karakterin canım ama ben bizzat yaşadım ölüyorum sanmıştım 😂😂. Yemin ederip kalkıp otobüste yürümüştüm adamları durdurma şansım yoktu bebeğim o günden sonra kendini 1 hafta o kadar çok kastı ki ve bu olay o kadar yersiz kanamaya neden oldu ki zaten erken doğum riski vardı oda üstüne tuz biber olmuştu

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Oda senin karakterin canım ama ben bizzat yaşadım ölüyorum sanmıştım 😂😂. Yemin ederip kalkıp otobüste yürümüştüm adamları durdurma şansım yoktu bebeğim o günden sonra kendini 1 hafta o kadar çok kastı ki ve bu olay o kadar yersiz kanamaya neden oldu ki zaten erken doğum riski vardı oda üstüne tuz biber olmuştu
Geçmiş olsun ablam

Tüm sayfalar yüklendi.