29 ve 30 hafta da bebek gelişimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Cansın 23 tarafından oluşturulan 29 ve 30 hafta da bebek gelişimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,089 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 29 ve 30 hafta da bebek gelişimi
Konbuyu başlatan Cansın 23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalık bebek kilosu, ortalama olarak 1250 ile 1350 gram arasındadır.
Bnm eltide 800 gram bile yoktur senin cocuk dio nedense cok fesat yaa kendi ablasi hamile 30.ci hftalrda 550grmmis kilolu olcamis yigeni oyle dio fe sat bn daha ogrenemedim bebegimin kilosunu ins bubaralar olmuatur bayaa 28 hftlk bnmkide
Kızlar 29 haftalık gebelikte bebek gelişimleri nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

29 haftalık bebek kilosu, ortalama olarak 1250 ile 1350 gram arasındadır.
Yannis yazmisim ablasi 20.ci hftada 550 grmmis 😁simdi yani cocuk dahada kilolu olcak dio manyak

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bnm eltide 800 gram bile yoktur senin cocuk dio nedense cok fesat yaa kendi ablasi hamile 30.ci hftalrda 550grmmis kilolu olcamis yigeni oyle dio fe sat bn daha ogrenemedim bebegimin kilosunu ins bubaralar olmuatur bayaa 28 hftlk bnmkide

Yannis yazmisim ablasi 20.ci hftada 550 grmmis 😁simdi yani cocuk dahada kilolu olcak dio manyak
Eltiler hep fesat olur boswer aylarca evime ugramayan alt kattaki eltim bebeğin eşi önde erken doğum olabilir demis annem diye kosa kosa geldi kiz elti bunuda erken dogurcakmissin diye dedim he benimkiler erken pişiyor erken çıkıyorlar 🤣 seninkiler gibi icerde kalmıyor lar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Senin bu eltini varya rabbim benim düşmanıma versin 😂😂 vermesin demicem valla versin nasıl bir insan o ya öyle Allah'ım insan bu kadar fesat olamaz 🤦🏻‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eltiler hep fesat olur boswer aylarca evime ugramayan alt kattaki eltim bebeğin eşi önde erken doğum olabilir demis annem diye kosa kosa geldi kiz elti bunuda erken dogurcakmissin diye dedim he benimkiler erken pişiyor erken çıkıyorlar 🤣 seninkiler gibi icerde kalmıyor lar
En uyisini demisin

Senin bu eltini varya rabbim benim düşmanıma versin 😂😂 vermesin demicem valla versin nasıl bir insan o ya öyle Allah'ım insan bu kadar fesat olamaz 🤦🏻‍♀️
Hmfe nasil bi fesat

Tüm sayfalar yüklendi.