🥳

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan 🥳 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 🥳
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben sana her yorumunj görüşümde dua ediyorum kalbin çok güzel çok belli ediyorsun Rabbim o güzel kalbin hatrına yavruna şifa versin inşaAllah hayırlı haberlerini al bebişinin
Canım o senin güzelliğin 💕🌷 teşekkür ederim Allah razı olsun amin amin inşallah canım benim 😍😍 Rabbim evlatrimiza sağlık sıhhat versin bolca kuzum inşallah 😍🌷 sen iyisin her şeyde yazıyorum sana 🌷

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım o senin güzelliğin 💕🌷 teşekkür ederim Allah razı olsun amin amin inşallah canım benim 😍😍 Rabbim evlatrimiza sağlık sıhhat versin bolca kuzum inşallah 😍🌷 sen iyisin her şeyde yazıyorum sana 🌷
Ayyy gözüm dönmüş mutluluktan sana dediğini üstüme alınmışım ahahahh olsunnn ben yine de çok mutluyum 🥰🥰😂😂😂

Merhabalar hanımlar 🥰 Sizden bir kaç kez dua rica etmiştim hatırlayan vardır kızım genetik bir hastalıkla doğdu 🥺 Bugün lazerden sonra kontrolümüz vardı Rabbim dualarımızı kabul etti iyi haberler aldım Allahıma şükürler olsun 🥰 İlerleme yokmuş lazer etkili olmuş hatta bir gözünün numarasında gerileme bile varmış 🥰 Allah hepinizden razı olsun hakkınızı helal edin inşallah hepimiz güzel haberler alırız Rabbim evlatlarımızı korusun bizlere bağışlasın hasta olan bebeklerimize şifa versin 🤲🥰🧿🧿
Amin canım benim çok sevindim senin adına Rabbım daha da iyi etsin daha da güzel haberler al inşaAllah canım benim Rabbım cümlemizin evladını korusun kollasın kimseyi dw beni de evladına yuvasıyle huzuruyla imtihan etmesin inşaAllah 🤲🌼❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sevindim çok güzel haber bu bende bugün postta soracaktım maşallah 🤍🤍🤍🤲🏻 Allah'ım bütün meleklerimze şifa versin inşallah🤲🏻
Amin inşaAllah kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amin canım benim çok sevindim senin adına Rabbım daha da iyi etsin daha da güzel haberler al inşaAllah canım benim Rabbım cümlemizin evladını korusun kollasın kimseyi dw beni de evladına yuvasıyle huzuruyla imtihan etmesin inşaAllah 🤲🌼❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşaAllah kuzum
Amin kuzum amin🤲🏻🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar hanımlar 🥰 Sizden bir kaç kez dua rica etmiştim hatırlayan vardır kızım genetik bir hastalıkla doğdu 🥺 Bugün lazerden sonra kontrolümüz vardı Rabbim dualarımızı kabul etti iyi haberler aldım Allahıma şükürler olsun 🥰 İlerleme yokmuş lazer etkili olmuş hatta bir gözünün numarasında gerileme bile varmış 🥰 Allah hepinizden razı olsun hakkınızı helal edin inşallah hepimiz güzel haberler alırız Rabbim evlatlarımızı korusun bizlere bağışlasın hasta olan bebeklerimize şifa versin 🤲🥰🧿🧿
Cidden mi ua bugun aldığım en güzel haber olabilir o kadar mutlu oldum ki 🥺😍😍. Rabbim inşallah daha güzel günlerde görmenizi nasip edecek canım daha da geriler umarım 🙏🏻 çok şükür

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Cidden mi ua bugun aldığım en güzel haber olabilir o kadar mutlu oldum ki 🥺😍😍. Rabbim inşallah daha güzel günlerde görmenizi nasip edecek canım daha da geriler umarım 🙏🏻 çok şükür
Çok teşekkür ederimmmm valla sarhoş gibiyim mutluluktan bu bile o kadar iyi geldi ki 🥰🥰🥰 Amin canım Rabbim evlatlarımızı korusun kollasın şifa sağlık versin 🥰 Gözlük de bize ayrı bir hava kattı zaten 🥹🧿🥰
IMG_4757.jpeg

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar