Sorum var ???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan ??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ???
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün kontrolüm vardı gittim dedim kesin bugün bebeğimin cinsiyetini öğrenirim ama malasef doktor dedi daha belli değil 5ayda belli olur ya nekadar saçma ya şuan 4ayligim belli olması lazım di bu devlet hastaneki doktorlar neden hemen soylemiyorlar sürekli bı merskta bırakıyorlar bende hiç bişey hissetmiyorum ne kız ne erkek aklımda hiç bişey yok
Kizlar bugün kontrolüm vardı gittim dedim kesin bugün bebeğimin cinsiyetini öğrenirim ama malasef doktor dedi daha belli değil 5ayda belli olur ya nekadar saçma ya şuan 4ayligim belli olması lazım di bu devlet hastaneki doktorlar neden hemen soylemiyorlar sürekli bı merskta bırakıyorlar bende hiç bişey hissetmiyorum ne kız ne erkek aklımda hiç bişey yok
Bazen bebek göstermiyor bzen görüyor ama tam emin olmadan söylemiyor bekletiyorlr bnce bu gitmende söylemezse Bi sfrlk özele gdrsin ögrenmk içn sıf insn sabırszlnyo haklısın Valla Bnde geç ögrnmştm göstermiyor diyordu sürekli

Tüm sayfalar yüklendi.