2aylik oğlum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan 2aylik oğlum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,039 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2aylik oğlum
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kizla merhaba nasilsiniz size bir sorum var . Oglum ayin 21i 2 aylik oldu. Garip seyler yapiyor mu? Yoksa banami oyle geliyor cok endiseleniyorum. Mesela onu emizdirirken mememi cekişdiriyor ayaklarini ellerini oynatiyor ayaklariyla beni itiyor ikinir gibi garip sesler cikariyor. Hiç sakin bir sekilde emmeiyor hep böyle sinirli gibi neden boyle acaba normalmi yasiyan varmi??

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kizla merhaba nasilsiniz size bir sorum var . Oglum ayin 21i 2 aylik oldu. Garip seyler yapiyor mu? Yoksa banami oyle geliyor cok endiseleniyorum. Mesela onu emizdirirken mememi cekişdiriyor ayaklarini ellerini oynatiyor ayaklariyla beni itiyor ikinir gibi garip sesler cikariyor. Hiç sakin bir sekilde emmeiyor hep böyle sinirli gibi neden boyle acaba normalmi yasiyan varmi??
Canım belki derdi var sen anlamıyorsun sütün yetiyor mudur??

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Büyüyor çünkü annesi hareketleniyor artık dahada artar haraketleri her ay değişik şeyler yapar

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Gazı vardır canım ondan yapar
Gazi yok canim bence gazi oldugunda cokk aglar ilacda veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyüyor çünkü annesi hareketleniyor artık dahada artar haraketleri her ay değişik şeyler yapar
Bencede hareketleri ondan ama ikiniyor gibi birsey yapiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım belki derdi var sen anlamıyorsun sütün yetiyor mudur??
Sütum var canim cok sukur doktora gitigimuzde kilosuda gayet iyi hata cok bile sütun yetiyor dedi doktor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok normal kuzum öyle yapmazsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar