2aylik oğlum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan 2aylik oğlum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,006 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2aylik oğlum
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizla merhaba nasilsiniz size bir sorum var . Oglum ayin 21i 2 aylik oldu. Garip seyler yapiyor mu? Yoksa banami oyle geliyor cok endiseleniyorum. Mesela onu emizdirirken mememi cekişdiriyor ayaklarini ellerini oynatiyor ayaklariyla beni itiyor ikinir gibi garip sesler cikariyor. Hiç sakin bir sekilde emmeiyor hep böyle sinirli gibi neden boyle acaba normalmi yasiyan varmi??
kef elesin balam isin yoxdy😂

Patimat

Kayıtlı Üye
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Gazi yok canim bence gazi oldugunda cokk aglar ilacda veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede hareketleri ondan ama ikiniyor gibi birsey yapiyor

Sütum var canim cok sukur doktora gitigimuzde kilosuda gayet iyi hata cok bile sütun yetiyor dedi doktor
Bilmiyorum cnm o zman niye öyle yapıyor ilk aklıma o geldi benim

Kibo

Kayıtlı Üye
rank
Kizla merhaba nasilsiniz size bir sorum var . Oglum ayin 21i 2 aylik oldu. Garip seyler yapiyor mu? Yoksa banami oyle geliyor cok endiseleniyorum. Mesela onu emizdirirken mememi cekişdiriyor ayaklarini ellerini oynatiyor ayaklariyla beni itiyor ikinir gibi garip sesler cikariyor. Hiç sakin bir sekilde emmeiyor hep böyle sinirli gibi neden boyle acaba normalmi yasiyan varmi??
Canım merhaba dikkatimi çekti de aynı gün doğum yapmışız saat kaçta doğdu hayırlı geceler ben pek giremiyorum buraya arada bakıyorum ondan buraya yazıyım dedim benim erken doğum oldu bir ay fln süt verdim bir aydır sütüm az geliyo mama kullanıyorum dogmuyo sürümle ilaç kullanıyorum pekmez fln ama aynı sen neler yapıyosun sütün güzelmis maslalh inslalh benimde gelir hayırlı geceler

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba dikkatimi çekti de aynı gün doğum yapmışız saat kaçta doğdu hayırlı geceler ben pek giremiyorum buraya arada bakıyorum ondan buraya yazıyım dedim benim erken doğum oldu bir ay fln süt verdim bir aydır sütüm az geliyo mama kullanıyorum dogmuyo sürümle ilaç kullanıyorum pekmez fln ama aynı sen neler yapıyosun sütün güzelmis maslalh inslalh benimde gelir hayırlı geceler
Saat 10.00 da dogdu canim bende çokkk cabaliyorum canim sut olmasi icin en önemli su ic canim ben çay içiyorum sut artiran bitkisel bebisin kizmi erkekmi

Kibo

Kayıtlı Üye
rank
Saat 10.00 da dogdu canim bende çokkk cabaliyorum canim sut olmasi icin en önemli su ic canim ben çay içiyorum sut artiran bitkisel bebisin kizmi erkekmi
Suyla pek aram yok ama içiyorum benimde saat 11.46 canım benimde prensim ilk cocugum çok güzel bı duygu ya rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah gelir sütüm ya ama gelmicek gibi duruyo hayırlısı ne diyim çok istemiştim 2 sene emzircektimnama nasip degilmis bu arada ben almanyadayim

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Suyla pek aram yok ama içiyorum benimde saat 11.46 canım benimde prensim ilk cocugum çok güzel bı duygu ya rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah gelir sütüm ya ama gelmicek gibi duruyo hayırlısı ne diyim çok istemiştim 2 sene emzircektimnama nasip degilmis bu arada ben almanyadayim
Canim konturole gitinmi 1 ay bitince aşisini yaptirdimi büyunuşmu minio prensess kac klo kac sm dogfu canim

Bebeginin gece kacda uyuyor bu benim oğlan uyumuyorya saat 3e kadar🤦🏻‍♀️

Kibo

Kayıtlı Üye
rank
Canim konturole gitinmi 1 ay bitince aşisini yaptirdimi büyunuşmu minio prensess kac klo kac sm dogfu canim

Benimde erkek canım prenses değil😆aşılarını dün oldu tetenosla karma aşı bibkac tane daha oldu bidahaki ay olucak daha iki bacağındanda iğne vuruldu

Kibo

Kayıtlı Üye
rank

Benimki uyuyo canım çok şükür bazen uyumuyodu gaz sancidi vardı ama şimdi yok hamd olsun bu arada 42 cm 1810 kilo doğdu şimdi 4 kilodan fazla bir hatfa hastanede kalmıştık ayrı yerde erken doğum olduğu için Almanya ya gelmeyi bekliyorduk vizem çıktı iki gün sonra geldim 4 üncü günü oğluşum oldu supriz hiç beklemiyordum

Tüm sayfalar yüklendi.