Sorum var 2cm açıklık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan 2cm açıklık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 452 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2cm açıklık
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübraeymenenes

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar şimdi kontrolden geliyorum hiç sancım yok 2 cm açıklık var imza attım çıktım bugün iyice açılır mı sizce ya bugün benim doktor nöbetçi hafta sonu yok onda doğum yapmak istiyorum 3.gebelik doktor da baktığı için açılma daha hızlı ilerler mi acaba
Doktorun bakmasi ile açılma daha hızlı ilerlemez canım benim 27. Haftadan beri 1 cm açıklık var doktorlar o kadar bakmasına rağmen hala 1 cm. Kaç haftaliksin şuan kuzum

Kızlar şimdi kontrolden geliyorum hiç sancım yok 2 cm açıklık var imza attım çıktım bugün iyice açılır mı sizce ya bugün benim doktor nöbetçi hafta sonu yok onda doğum yapmak istiyorum 3.gebelik doktor da baktığı için açılma daha hızlı ilerler mi acaba
Evde hareketlerlerle açılman olur bence gülüm sağ Salim kucağına alırsın inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bende hastaneye 1 santim açılıma ile gitmiştim ama çok sancım olduğu için bırakmamislardi beni 12 saat sonra doğum yaptım

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Komteolde 2 cm acikligim.vardi bir gun sonrasi tekrar kontrol verdi su gelmesi ve nisan gelebilir demisti doktorum bir sonraki gun 4 cm aviklik sifir sanci dogum yaptim suni sanci ile keske hastanede kalsaydin senin icin daha saglikli olurdu

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Evde hareketlerlerle açılman olur bence gülüm sağ Salim kucağına alırsın inşallah
Allah razı olsun inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Komteolde 2 cm acikligim.vardi bir gun sonrasi tekrar kontrol verdi su gelmesi ve nisan gelebilir demisti doktorum bir sonraki gun 4 cm aviklik sifir sanci dogum yaptim suni sanci ile keske hastanede kalsaydin senin icin daha saglikli olurdu
Hafif leke gibi gelmiş varla yok arası ama iki tane çocuk var mecbur eve döndüm canım herhangi bişey olursa gelirim dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hafif leke gibi gelmiş varla yok arası ama iki tane çocuk var mecbur eve döndüm canım herhangi bişey olursa gelirim dedim
Haftan gelmiş zaten kuzum bol bol squat yap merdiven in çık hurma ye sıcak duş al açılmayı tetikler rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻
Amin canım inşallah haraket halindeyim bakalım hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar