2li teste cinsiyet belli olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan 2li teste cinsiyet belli olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,501 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2li teste cinsiyet belli olur mu
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ablamın doktoru ikili testten soylemis kız demiş kız oldu bende şaşırdım

Bebeğin cinsiyeti 12. Haftada sonrada belli olabilir ama her doktor bunu söylemek istemez en net 16. Haftada söylerler bu yüzden 16. Haftaya kadar beklenir. Ablanizin doktoru muhtemelen iskelet yapısından az çok sağlam bir tahminde bulunabilmis ve o da doktorun tecrübesi ile alakalı tamamen. Yoksa ikili test tamamen; bebekte genetik bozukluk var mı? Kalıtsal bir rahatsızlık olusturabilecek bir durum var mı? Ense kalınlığını ölçülür bu yüzden ve anneden kan alınır. İkili testin amacı budur.

S

sevda.06760

Guest
Bugün bende ikili tarama kan sonucu testini almaya gittim 13 haftalık gebeyim. Down sendromu için alınan bı kan şükür bir sıkıntı görmedi doktorumuz. Bu haftada dedi erkek bebisler gösterebiliyor bakalım bı dedi ama göremedi birşey iki hafta sonra tekRar gel dedi o zaman net belli olabilir artık dedi.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bende ikili tarama kan sonucu testini almaya gittim 13 haftalık gebeyim. Down sendromu için alınan bı kan şükür bir sıkıntı görmedi doktorumuz. Bu haftada dedi erkek bebisler gösterebiliyor bakalım bı dedi ama göremedi birşey iki hafta sonra tekRar gel dedi o zaman net belli olabilir artık dedi.
Bende 13.haftada gidicem ama görsede söylemez diye düşünüyorum devlet çünkü

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cinsiyeti 12. Haftada sonrada belli olabilir ama her doktor bunu söylemek istemez en net 16. Haftada söylerler bu yüzden 16. Haftaya kadar beklenir. Ablanizin doktoru muhtemelen iskelet yapısından az çok sağlam bir tahminde bulunabilmis ve o da doktorun tecrübesi ile alakalı tamamen. Yoksa ikili test tamamen; bebekte genetik bozukluk var mı? Kalıtsal bir rahatsızlık olusturabilecek bir durum var mı? Ense kalınlığını ölçülür bu yüzden ve anneden kan alınır. İkili testin amacı budur.
Evet 12 haftalıkken kan verdim ikili test için simdi 16 haftalık oldum dün kız dedi doktor hayırlısı olsun ne diyeyim bende doktor tecrubesi dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canim bebegin her hangi bi saglik problemi varmi diye kanla bakilan bi test bende duydum ama doktor güldü daha neler dedi cok utandim😂😂😂
Bende sordum utandım 😀

Yok canim bebegin her hangi bi saglik problemi varmi diye kanla bakilan bi test bende duydum ama doktor güldü daha neler dedi cok utandim😂😂😂
Bende sordum utandım 😀

Hahaa inşallah görebilen doktora denk gelirsin o zaman 😂☺️☺️
😀😀

Hahaa inşallah görebilen doktora denk gelirsin o zaman 😂☺️☺️
😀😀
Bende 16 haftalık oldum dün öğrendim hayırlısı olsun sağlıklı olsunda

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet 12 haftalıkken kan verdim ikili test için simdi 16 haftalık oldum dün kız dedi doktor hayırlısı olsun ne diyeyim bende doktor tecrubesi dedim

Bende sordum utandım 😀

Bende sordum utandım 😀

😀😀

😀😀

Bende 16 haftalık oldum dün öğrendim hayırlısı olsun sağlıklı olsunda
Bende hafta ya gitcem sorcam belli olmuş mu diye içim gidiyor kıyafet alcam alamıyorum yoksa hep sarı ve beyaz giyecek çocuk kıza erkeğe gider diye tutuyorum kendimi ama kız kıyafetleri bitiriyor beni 😂😂☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar