3 aydan sonra kusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melek80 tarafından oluşturulan 3 aydan sonra kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aydan sonra kusma
Konbuyu başlatan Melek80
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Ay kızlar 13 haftadan sonra kusmaya başladım başına böyle bişe gelen oldu mu bi de sabah bulantım yok yeter ki ağzıma bi lokma bişe koyayım başlıyo bulantı hiç bişe yiyip içemiyorum sudan tiksindim zencefil bile burnuma kokuyo yeni yeni başladık belirtilere çıldırıyorum yakında çocuğu ağzımdan çıkarcam 🤭

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Bende de kusma 12.haftadan sonra başladı sabah kalktığımda baş ucuma kraker koyuyordum o iyi geliyordu. Birde beyaz leblebi. 22mhaftaya kadar sürdü. Kısa sürede geçer inşallah

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Bende de kusma 12.haftadan sonra başladı sabah kalktığımda baş ucuma kraker koyuyordum o iyi geliyordu. Birde beyaz leblebi. 22mhaftaya kadar sürdü. Kısa sürede geçer inşallah
Ay inşallah ya teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mideni rahatlatacak şeyler ye cnm
Ne yesem çıkıyo ya ne yapacağımı şaşırdım

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ay kızlar 13 haftadan sonra kusmaya başladım başına böyle bişe gelen oldu mu bi de sabah bulantım yok yeter ki ağzıma bi lokma bişe koyayım başlıyo bulantı hiç bişe yiyip içemiyorum sudan tiksindim zencefil bile burnuma kokuyo yeni yeni başladık belirtilere çıldırıyorum yakında çocuğu ağzımdan çıkarcam 🤭
Bende ikinciye hamileyim 3.5 aylık oldu hâlâ bulantı kusma var ben birincide kızım oldu hiç bulantı baş dönmesi olmadan ter temiz doğuma gitmiştim bu çok zor geçiyor 😭😭😭

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bende de 13.haftada basladi bulanti kusma, gun gectikce artti. Son 4 gun senin gibiydim ne yesem kusuyordum su bile icemiyordum bulantidan. Cok sukur bugun iyiyim hic kusmadim. Ben yemek yemezsem bulanti olmuyor , bugun çorba tükettim sadece, kati hicbir sey yemedim , hafif geldi heralde hiç bulanti kusma olmadi.

Nur

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5.ayıma kadar kustum çok kötü bi durum seni çok iyi anlıyorum. Baş ucunda cubuk kraker bulundur hep yataktan çıkmadan ondan yemeyi dene iyi gelir en azından ben öyle yapıyordum

Arzeminan

Kayıtlı Üye
rank
Benim mide bulantım erken başladı 6.haftada başladı ne yediysem kusuyordum 3 ay boyunca sadece meyve rahatlıkla yiyebiliyordum özellikle yeşil elma yiyordum mideme çok iyi geliyordu sanada iyi gelebilir cnm

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu şeyler ye bol bol kraker çizi gibi

Tüm sayfalar yüklendi.