Sorum var 3 ayini tamamladik 4ncu aya girdi.yardim edinnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan 3 ayini tamamladik 4ncu aya girdi.yardim edinnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 342 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 ayini tamamladik 4ncu aya girdi.yardim edinnn
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
cok kotu kokuyor.evin icinden koku gitmedi hala camlari actim 🤦🤦 2 gundu huysuzdu yemek yemek istemiyor.agzinin suyu durmuyor elini ha bele agzina goturuyor parmaklarini yeyir
Alerjik bir bebekmi ? Çünkü söylediğin belirtiler alerjik bebeklerde oluyor genellikle. Verdiğin mama yaramıyor olabilir, yeşil sebze yemiş olabilirsin, ishal yapan yiyeceklerden sende uzak dur

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler.bebegim 2 gundur yeşil sulu kaka yapiyor kokusuda cok kotu.neden ola bilir?2 kere yapiyor gunluk.meme emmiyor similac mamasi veriyorum
Konu disi ama ayni aydalar benim kiz bugundan farkli aglamaya basladi sesi degisti sanki konusa agliyo biselar diyo gibi yana cevrilmaya basladi bu aylarda oluyomu erkan degilmi atn 15da 4 aylik oluyo

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Alerjik bir bebekmi ? Çünkü söylediğin belirtiler alerjik bebeklerde oluyor genellikle. Verdiğin mama yaramıyor olabilir, yeşil sebze yemiş olabilirsin, ishal yapan yiyeceklerden sende uzak dur
bebegim 2 ayinda birakdi meme emmegi😔 tum mamalari denedik bir tek similac iyi geldi.alerji yapti tum mamalar similac verdim duzeldi eskiden hangi mamani veriyordumsa kip kirmizi oluyordu ama simdi kizarmiyo.yuzunde eskiden olan alerjik var sadefe onuda doktor Hamazinc %5.35+%18 kremden yazdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Konu disi ama ayni aydalar benim kiz bugundan farkli aglamaya basladi sesi degisti sanki konusa agliyo biselar diyo gibi yana cevrilmaya basladi bu aylarda oluyomu erkan degilmi atn 15da 4 aylik oluyo
banada dediler diş cikariyo demin damagina baktim alt damagi şişmiş bazi bebekler erken cikariyormus dişi🤦🤷

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
bebegim 2 ayinda birakdi meme emmegi😔 tum mamalari denedik bir tek similac iyi geldi.alerji yapti tum mamalar similac verdim duzeldi eskiden hangi mamani veriyordumsa kip kirmizi oluyordu ama simdi kizarmiyo.yuzunde eskiden olan alerjik var sadefe onuda doktor Hamazinc %5.35+%18 kremden yazdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

banada dediler diş cikariyo demin damagina baktim alt damagi şişmiş bazi bebekler erken cikariyormus dişi🤦🤷
Canim suan erkan degilmi dis cikarmaya farkli konusa konusa agliyo bi gulma krizi geliyo bana

Tüm sayfalar yüklendi.