Sorum var 3 ayini tamamladik 4ncu aya girdi.yardim edinnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan 3 ayini tamamladik 4ncu aya girdi.yardim edinnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 ayini tamamladik 4ncu aya girdi.yardim edinnn
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
cok kotu kokuyor.evin icinden koku gitmedi hala camlari actim 🤦🤦 2 gundu huysuzdu yemek yemek istemiyor.agzinin suyu durmuyor elini ha bele agzina goturuyor parmaklarini yeyir
Dişleri çıkıyor olabilir annem oğlum yeşil kaka yaptığında üşütmüş derdi sulu olması mamadan kaynaklanıyor mama sindirimini kolaylaştırıyor

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Canim suan erkan degilmi dis cikarmaya farkli konusa konusa agliyo bi gulma krizi geliyo bana
bilmiyorumki can
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dişleri çıkıyor olabilir annem oğlum yeşil kaka yaptığında üşütmüş derdi sulu olması mamadan kaynaklanıyor mama sindirimini kolaylaştırıyor
usutmezsi biraz zor cunku pek diaari cikmiyo ve ev cok.sicak

usutmezsi biraz zor cunku pek diaari cikmiyo ve ev cok.sicak

Kaç aylık ya da kaç haftalık3 ayi bitirdik 4ncu aya girdik 5 gundu

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler.bebegim 2 gundur yeşil sulu kaka yapiyor kokusuda cok kotu.neden ola bilir?2 kere yapiyor gunluk.meme emmiyor similac mamasi veriyorum
Soracağım soruyu sormuşsun canım benim oğlum da üç dört gündür çok huzursuz uykuya dalmiyo hep ağliyo 🙄 kakayi da günde bı kere yapiyo afedersiniz oda azıcık sümüksü yeşil 🥴ama hiç durmuyo elini kulağına götürüyor hep acaba kulak ağrısı mi yaşıyor🙄🥴bebegim Dört aylık canım bu arada

Bizim burdakilerde kulak ağrısından oluyo yeşil kaka diyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar