Sorum var 3 aylık bebeğim emmek istemiyor

• Konbuyu başlatan Elif binici
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif binici tarafından oluşturulan 3 aylık bebeğim emmek istemiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık bebeğim emmek istemiyor
Konbuyu başlatan Elif binici
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifugur_bnc
E

Elif binici

Guest
3 aylık bebeğim bir kaç gündür emzirmeye çalışıyorum ama emmek istemiyor hemen ağlıyor bende sağıp veriyorum acaba bu durumu yaşayan var mı yardımcı olur musunuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
3 aylık bebeğim bir kaç gündür emzirmeye çalışıyorum ama emmek istemiyor hemen ağlıyor bende sağıp veriyorum acaba bu durumu yaşayan var mı yardımcı olur musunuz
4. Ay atağı canım sakın biberon verme bu dönemde meme reddi yapıyorlar bebeklerin heosi yapıyor senin yapman gereken sabretmek 1 ay kadar sürüyoe bu süre bebeğine sürekli göğüsünü teklif et almıyorsa zorlama ama 15 dakika ara ile yeniden teklif et böyle böyle emecek . Pozisyon değiştirerek emzir mesela oturarak yada yatarak yada ayakta yürüyerek ben böyle geçirdim o 1 ayı bir çok annede aynı yöntemi yaptı eninde sonunda alıyorlar 1 ay bile sürmüyor aslında sadece sabret ve biberon gibi eğer mama vermiyorsan biberon vermek gibi bir hata yapma yoksa bu sefer sütün se kesilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım o aylar atak dönemi sakinleştirip ısrarla ver seni bırakır bir süre sonra mecbur kalıp zaten emecek canım benim bu dönemler atak dönemi bari kaşıkla ver biberon ile de bırakır seni haberin olsun canım bn neler çektim ya korkma kısa sürede düzelir pes etme

elifugur_bnc

Kayıtlı Üye
rank
4. Ay atağı canım sakın biberon verme bu dönemde meme reddi yapıyorlar bebeklerin heosi yapıyor senin yapman gereken sabretmek 1 ay kadar sürüyoe bu süre bebeğine sürekli göğüsünü teklif et almıyorsa zorlama ama 15 dakika ara ile yeniden teklif et böyle böyle emecek . Pozisyon değiştirerek emzir mesela oturarak yada yatarak yada ayakta yürüyerek ben böyle geçirdim o 1 ayı bir çok annede aynı yöntemi yaptı eninde sonunda alıyorlar 1 ay bile sürmüyor aslında sadece sabret ve biberon gibi eğer mama vermiyorsan biberon vermek gibi bir hata yapma yoksa bu sefer sütün se kesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4. Ay atağı canım sakın biberon verme bu dönemde meme reddi yapıyorlar bebeklerin heosi yapıyor senin yapman gereken sabretmek 1 ay kadar sürüyoe bu süre bebeğine sürekli göğüsünü teklif et almıyorsa zorlama ama 15 dakika ara ile yeniden teklif et böyle böyle emecek . Pozisyon değiştirerek emzir mesela oturarak yada yatarak yada ayakta yürüyerek ben böyle geçirdim o 1 ayı bir çok annede aynı yöntemi yaptı eninde sonunda alıyorlar 1 ay bile sürmüyor aslında sadece sabret ve biberon gibi eğer mama vermiyorsan biberon vermek gibi bir hata yapma yoksa bu sefer sütün se kesilir

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.