Sorum var 3 aylık karın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan 3 aylık karın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık karın
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

zmrhmd

Kayıtlı Üye
rank
9 hafta 4 günlük oldum ilk gebelik ama karnm çıkmadi hala normal mi bu birde 21 temmuzda doktora gidicem
Normal benim 7. Aya kdr hiç yoktu sadece doğuma giderken sanki azcik göbeği olan kadinlar varya ayva göbek dedikleri aynı öyleydi doğum yaptığımda bana faydası hiç çatlak olmaması oldu ☺️ sıfır çatlak karnimin içi genismis o yüzden dışardan belli olmuyormuş

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Normal benim 7. Aya kdr hiç yoktu sadece doğuma giderken sanki azcik göbeği olan kadinlar varya ayva göbek dedikleri aynı öyleydi doğum yaptığımda bana faydası hiç çatlak olmaması oldu ☺️ sıfır çatlak karnimin içi genismis o yüzden dışardan belli olmuyormuş
Ayyy nasıl özeniyorum size görümcemin de öyleydi maşallah 🧿 diyim de 😅 Ben gemi gibi oldum doğum yapalı 6 ay oldu hala 4 aylık hamile gibiyim 😔

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bolca limondu ic ve limon yogurt ve karabiber yap karos9r bak o gobek 1 ayda nadil eriyip g8diyor yediklrrini miktarini azalt fazla yeme ama sik sik ye
Bu ara benim kız tepemden inmiyor yere sırtı değse basıyor yaygarayı ille kucak ille kucak, şu dönem bi geçse spor mpor yapacağım bir şeyler de valla yemek yemeyi geçtim tuvalete zor gidiyorum 🥲

zmrhmd

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy nasıl özeniyorum size görümcemin de öyleydi maşallah 🧿 diyim de 😅 Ben gemi gibi oldum doğum yapalı 6 ay oldu hala 4 aylık hamile gibiyim 😔
Valal cnm bilmiyorum ki benim hep öyle oluyor dediğim gibi karın içi genişliği ile alakalı imiş mide bulantısı da olmuyor bende hiç herhalde oda bununla alakalı garip birşey ama piskoljik olarak çoğu zaman hamile olduğumu unutuyorum o derece ☺️ çünkü ne göbek var ne bulantı ne başka bişey herşey normal ama dediğim gibi en iyi tarafı sıfır çatlak ve doğum sonrası göbek görüntüsü yok

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Valal cnm bilmiyorum ki benim hep öyle oluyor dediğim gibi karın içi genişliği ile alakalı imiş mide bulantısı da olmuyor bende hiç herhalde oda bununla alakalı garip birşey ama piskoljik olarak çoğu zaman hamile olduğumu unutuyorum o derece ☺️ çünkü ne göbek var ne bulantı ne başka bişey herşey normal ama dediğim gibi en iyi tarafı sıfır çatlak ve doğum sonrası göbek görüntüsü yok
Benimde hiç mide bulantım olmadı başım dönmedi sadece adetten anladım hamile olduğumu ama öyle şiştim ki ikiz mi diye soruyorlardı 😅

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
9 hafta 4 günlük oldum ilk gebelik ama karnm çıkmadi hala normal mi bu birde 21 temmuzda doktora gidicem
Gayet normal kuzum vallha benim son 15 güne kadar hamilelikten şüphe eder haldeydim hamile biri gibi asla değildim doğuma yakın birden çıktı ve ve hemen doğurmuş oldum😁

Tüm sayfalar yüklendi.