3 Aylık Olduk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan 3 Aylık Olduk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,305 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 3 Aylık Olduk
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güldane

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım gerçekten aklımdan geçenler hep ben hep diyorum sağlıklı diye ama gelde laf anlat bakalım doktorumuz ne derse ona göre hareket edicez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım 3 aylık 5 kilo zayıf diyorlar
Bencede doktorun bakar ona göre program ayarlar insanlar konuşur dediğim gibi üzülme sen

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım gerçekten aklımdan geçenler hep ben hep diyorum sağlıklı diye ama gelde laf anlat bakalım doktorumuz ne derse ona göre hareket edicez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım 3 aylık 5 kilo zayıf diyorlar
Canım 3 aylık biraz zayıf fazla değil benim kız 1 aylık 5 kilo 100 Gr geldi zamanla alır kafana takma bol bol emzir sen sağlıklı ise eben sıkıntı yok diyorsa takma dediğim gibi her bebek farklı gelişir sen uzman olan kişileri dinle

Güldane

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim şükür 3 aylık olduk kim görse gelişmemiş çok zayıf mama ver diye söyleniyor evet cevabımı veriyorum ama artık kafama takıldı gerçekten kızım zayıf mı diye ortalama şuan 5000-5300 arasında geçen hafta tattığımda nasıl acaba sizlerden deneyimli anneler vardır elbet emziriyprum bu arada yardımcı olursanız çok sevinirim
Cnm bnm oğlumda 3 aylık 5500 kilo geldi bence gayet iyi bnm ebe mama ver dedi ama ben vermiyorum çünkü gören kilosu iyi diyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar