3 cm açılma da kalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ece8894 tarafından oluşturulan 3 cm açılma da kalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 987 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 cm açılma da kalma
Konbuyu başlatan Ece8894
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ece8894
Kızlar dün gece suni sancı verdiler 3 cm açıldım ama suni sancı bitince benim sancim devam etmedi ve 3 cm de kaldı eve geldim 2.ci doğumum ne zaman sancim gelir süreç nasıl olur yaşayan var mı aranizda
Ben 1 hafta 2 cm açılmayla durdum 1 hafta sonunda suyum geldi sancım yoktu mecbur suni sancıyla doğurdum hem alttan hem damardan suni sancı verdiler anca etki etti 17 saat sürdü doğumum

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
38 den basla bnce 40i bekleme geç olur 🥰
Ayy tmm cnm🤭😅 suni sanci vs dense 38 de bunla baslamak daha iyi sanki. Zaten yuruyus vs yaoamiyorum dogumum zor olacak diye cok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya Allah ya bismillah deyip yarın tekrar deneyeyim bakalım ne olacak

37 veya 38 diye biliyorum canım

37 veya 38 diye biliyorum canım
Tsk ederim cnm😘😘😘

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Neden suni sancı verdiler ki daha zamani varmış gelirdi sancin bir terslik mi vardi ki suni verdiler eğer öyleyse eve nasıl tekrar geldin
Kendi sancılarim çıktı nst de benim hissetmediğim ve az Bi açıklık vardı başlatmak istediler ama suni sancı bitince benimde sancılarim gitti imzayla evde beklemek istedim

Ben 1 hafta 2 cm açılmayla durdum 1 hafta sonunda suyum geldi sancım yoktu mecbur suni sancıyla doğurdum hem alttan hem damardan suni sancı verdiler anca etki etti 17 saat sürdü doğumum
Beklesem mi gitsem mi çok arada kaldım ben

Beklesem mi gitsem mi çok arada kaldım ben

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kendi sancılarim çıktı nst de benim hissetmediğim ve az Bi açıklık vardı başlatmak istediler ama suni sancı bitince benimde sancılarim gitti imzayla evde beklemek istedim
Çok sacmalamislar bebeğin kalp atışı hareketlerde ve suyunda problem yoksa bekletebilirler di çektiğin eziyet sana kaldı yani sağlıkla kurtulmayı nasip etsin canım

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Bence imza vererek çıkmakla hic iyi yapmamışsın Allah korusun doğum başlama işlemleri yapılmış keşke az sabretseydiniz yNi sizi korkutmak istemem ama kalp atışları yavaslayabilir acil sezaryen gerekebilir bence gidin zaten son aşama suyumuzu patlatmak oluyor şu patladiktan sonra doğum hizlanmazsa mecbur sezaryen oluyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.