3 çocuklu anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tecrübeli Anne tarafından oluşturulan 3 çocuklu anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,292 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 çocuklu anneler
Konbuyu başlatan Tecrübeli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiva

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Iki kizim var ve bir oglum 3.5 aylik yemek falan derken kızlara zaman ayıramıyorum oğlan çok huysuz yetisebilen varmi annelik zor zanaat gerçekten
Valla benim 3. Yolda sayılı gün kaldı oğlum 5 bucugu geçti kızım henüz 2 bile olamadı yavrum ev iş yemek 💯 de 80 herif yapiyo ben sadece çocuklara sevgi ilgi gösteriyorum ciğerim çünkü en önemlisi o ev iş yemek bı şekilde olur ama cocuklar sevgiye aç büyürse sonucu kötü oluyo 🤗

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
İnsan gerilince bisey yapısında gelmiyo zaten bebek zor büyütmek benim ucuncu bebegim canim telefonla söyleniyor şoyle yap falan o bile zor geliyo
Aynen öyle valla canım ne yapalim rabbim sabir versin gerçekten tek istediğim bu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zor biz ben ayri oturyorum ama her gun her kelimesi bizimle🤔🤔
Aynen valla ya Sanki size ne çocuk bizim değil mi insan istediği gibi büyütmek istiyor herşeyde bir laflari olmak zorunda malesf yoksa bir yerleri şişer

Tüm sayfalar yüklendi.