3.gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süprizim tarafından oluşturulan 3.gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,517 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3.gebelik
Konbuyu başlatan Süprizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Süprizim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yüzde 90 erkek dediler sizce değişir mi?hep kız dedik ama nasip,bu kan yenileme hesabında kız gösteriyordu ama olmadı hayırlısı ❤️
Yaa benim de kan yenileme de kız ama cinsiyetimix erkek 🤭🤭 rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin 🤲🏻

Süprizim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa benim de kan yenileme de kız ama cinsiyetimix erkek 🤭🤭 rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin 🤲🏻
Ya iki oğlum var ve bu sondu Allah en iyisini bilir asla isyan etmiyorum şükürler olsun ki sağlıklı ama üzülmedim de desem yalan derim hakkımda hayırlısı buymuş demekki..sadece değişen oluyo diyolar diye sorayım dedim gerçi yüzde 90 dedi.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya iki oğlum var ve bu sondu Allah en iyisini bilir asla isyan etmiyorum şükürler olsun ki sağlıklı ama üzülmedim de desem yalan derim hakkımda hayırlısı buymuş demekki..sadece değişen oluyo diyolar diye sorayım dedim gerçi yüzde 90 dedi.
Değişen illaki oluyor kuzum o kadar tanıdığım var ki burda bile 30. Haftaya kadar erkek deyip sknran kız olduğu söylenilen en basiti ailemde bile var çocuğa doğuma kadar kız dediler bir doğdu erkek 😂😂 benim oğlumda 26. Haftaya kadar kendini hep gösterdi 3 kez erkek dediler o gün bugündür doktorlar cinsiyet tahmini yapamıyor 😂😂 hakkımı da hayırlısı ne ise olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftaliksin sen şimdi

Süprizim

Kayıtlı Üye
rank
Değişen illaki oluyor kuzum o kadar tanıdığım var ki burda bile 30. Haftaya kadar erkek deyip sknran kız olduğu söylenilen en basiti ailemde bile var çocuğa doğuma kadar kız dediler bir doğdu erkek 😂😂 benim oğlumda 26. Haftaya kadar kendini hep gösterdi 3 kez erkek dediler o gün bugündür doktorlar cinsiyet tahmini yapamıyor 😂😂 hakkımı da hayırlısı ne ise olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftaliksin sen şimdi
Şöyle ben 16+5 oldum ama pipisini gördüm ve doktor çok iyi yanına olmaz sanıyorum

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yüzde 90 erkek dediler sizce değişir mi?hep kız dedik ama nasip,bu kan yenileme hesabında kız gösteriyordu ama olmadı hayırlısı ❤️
Benim de 3.oğlum olacak. Ben de biraz üzüldüm.Ama yapacak bir sey yok canım. Tek isteğim hayırlı sağlıklı bir evlat olması. Umarım bize sürpriz yaparlar😊

Tüm sayfalar yüklendi.