3 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Lady tarafından oluşturulan 3 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı 3 haftalık
Konbuyu başlatan Lady
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Niye böyle dediniz ki? Herkes hata yapar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende evlenilmeden olmuştum , benim sayemde evlendiler. Ama bu yorumunuzu fazla ağır buldum, herkesin kendi hayatı sonuçta isteyen evlenince beş çocuk yapar isteyen evlenmeden yapar kendi yalnız başınada büyütür veya hiç doğurmaz. Herkese saygı duyalım lütfen❤️🙏🏻
Nerde yaşıyosun

Lady

Kayıtlı Üye
rank
Yap

Yap Sonra hata de oh ne güzel inşallah hamilesindir.
Öyle bir durumda kürtaj olacağım elbette ve ben böyle bir vicdan azabı çekmek istemediğimden paylaşmak istedim burada sizinle, yorumunuz fazla ağır oldu neyse iyi kötü dilekleriniz için teşekkür ederim. Allaha emanet olun

inşAllah🤣 ne guzel dedin kiz
Kürtaj olacak olmama mı inşallah diyorsunuz?

rank
Sizin gibi kızlardan midem bulanıyor çık git uygulamadan Allah aşkına sinirim bozuldu vicdansız merhametsiz çocuk yaparken iyiydi bunu niye düşünmedin mi hiç hamile kalırsam diye😠😠😠😠😠😠😠😠
Öyle bir durumda kürtaj olacağım elbette ve ben böyle bir vicdan azabı çekmek istemediğimden paylaşmak istedim burada sizinle, yorumunuz fazla ağır oldu neyse iyi kötü dilekleriniz için teşekkür ederim. Allaha emanet olun

Kürtaj olacak olmama mı inşallah diyorsunuz?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tesekkür ederim 😂❤️ Kac gundur stresten olecektim bu yoruma niyeyse cok güldümmm, bende oyle olmasını umarım 🙏🏻🙏🏻 Ama adetimin 5-6 gun erken gelmesi ve az az akması beni stres etti, cunku normal adet gunum yarin ve normalde yogun olurdu. Neyse ben tekrardan ozur dilerim

Nasıll yani
Normal normal adetin bittipine geliyor ve erken olma sebebi ilişkiye ilk kez giriyor isen yada 2 3 neyse artık 1 yıl boyunca böyle 1 hafta filan oynama yapat tam gününde olmaz. İnşallah açıklayocı olmuştur

rank
Ne demem gerekiyor ki anlamadım bu kadar terslenecek veya normal bulunmayacak özür dilerim gerçekten
Özür dileme çok iticisin cidden tabi sizin gibi kızlar yüzünden böyle şeyler normalleşe normalleşe böyle olur amormali normallestiriyorsunuz

Lady

Kayıtlı Üye
rank
Sizin gibi kızlardan midem bulanıyor çık git uygulamadan Allah aşkına sinirim bozuldu vicdansız merhametsiz çocuk yaparken iyiydi bunu niye düşünmedin mi hiç hamile kalırsam diye😠😠😠😠😠😠😠😠
Fotoğrafları görüp hamile değilsindir canım adetindir diyen sizsiniz sonra dönüp inşallah öylesindir diye gülende sizsiniz, bunlar mı normal? Öyle bir durumda elbette kürtaj olunur, herkesinde hayatı kendine evliliğe bekarlığa niye bu kadar takılıp böyle ağır konuşuyorsunuz ki

Normal normal adetin bittipine geliyor ve erken olma sebebi ilişkiye ilk kez giriyor isen yada 2 3 neyse artık 1 yıl boyunca böyle 1 hafta filan oynama yapat tam gününde olmaz. İnşallah açıklayocı olmuştur
Evet oldu çok teşekkür ederim seviyeli bir şekilde açıklayıcı konuşmanız için❤️🙏🏻🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar