3 lü test sonucu..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan 3 lü test sonucu.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 lü test sonucu..
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türkan
S

Selvimazi

Guest
12 haftalik hamileyim bende sırf bu yüzden testleri yaptırmak istemiyorum. Ilk dogumumda da bana beyninde sivi dolmuş yaşamaz dediler hamileligimi zehir ettiler sağlıklı bir evladim oldu çok şükür. Bu sefer test falan yaptirmiyorum(ikili-uclu-dortlu) o zmanlar beni perinatolijiye yolladiklarinda bu testlerden dolayi riskli gebeliği olan bi sürü kadınla tanıştım. Çoğu amniyosentez yaptimis cogu da temiz cıkmış. Yani diyeceğim şu ki ben bu karnimda ki bebeği nasil olursa olsun aldirmayacagima göre niye boşuna test yaptırayım ya valla yazik.bize. hic üzülme kuşum sende bol bol dua et sağlıklı bir evladin olmasi için. Geris Allahin taktiri..

Esmacan

Kayıtlı Üye
rank
Meraba arkadaşlar bugün detaylı ultrasona gittim yaptırdım sonra kendi doktoruma gittim 2li test sonucum gayet güzeldi 3 lü testim yüksek gelmiş 1.601
doktor yüksek dedi ve beni ankara sehir hastanesine yönlendirdi dünyam başıma yıkıldı detaylıda gayet sağlıklı dediler Hersey Allahtan nolur dualarınızı eksik etmeyin ve bu durumu yaşayıp bebeği sağlıklı doğanlar varmı
Bunlar kesin sonuç değil elbette bence amniyosentez yaptırma çok tehlikeli ben bir kez yaptırdım bebeğimi kaybettim bende ölümden döndüm nift diye bi test var ücretli ama onu deneyebilirsin bence

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar kesin sonuç değil elbette bence amniyosentez yaptırma çok tehlikeli ben bir kez yaptırdım bebeğimi kaybettim bende ölümden döndüm nift diye bi test var ücretli ama onu deneyebilirsin bence
Kan alıdırıp yurt dısına gönderilcek ora biraz maliyetli ama karından sıvı aldırmaktan iyidir rabbim inşallah yüzümü güldürür 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar