3. Trimestirdekiler lütfen bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan 3. Trimestirdekiler lütfen bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3. Trimestirdekiler lütfen bakin
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine01

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftadayim ara ara yan karın bölgemde bazı noktalarda ve göbek deliği çevresinde acı hissediyorum. Acaba karnım büyüdüğü için midir. Gebeliği benden ilerde olanlar sizde de oldu mu ?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftadayim ara ara yan karın bölgemde bazı noktalarda ve göbek deliği çevresinde acı hissediyorum. Acaba karnım büyüdüğü için midir. Gebeliği benden ilerde olanlar sizde de oldu mu ?
Canım muhtemelen böbrek genişlemesi, kontrole gittiğinde doktoruna muhakkak sor baksın böbreğine. Genelde gebeliklerde görünen bir durum bende de var aynı şikayet.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaşıyorum kesesi aşağıda çıktı galiba ağrılarım ondan

Emine01

Kayıtlı Üye
rank
Bendede oluyor göbek içim acıyor gibi rahmin büyümesinden kaynaklıdır büyük ihtimal doktora sordum normal demişti. Ama yinede siz bir görünün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar