30+3 bebeğim erkek ve kilosu 1.400 gram nasıl sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu Ertaş tarafından oluşturulan 30+3 bebeğim erkek ve kilosu 1.400 gram nasıl sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,598 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30+3 bebeğim erkek ve kilosu 1.400 gram nasıl sizce
Konbuyu başlatan Burcu Ertaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yirtarak cikardilar naptilarrr 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

He anldim sağlıklı olsun da inşallah canım gerisi mühim değil kilo alır rabbim sana bağışlasın hayırlı ömür nasip etsin inşallah 🥰 . Benimde bebeğimin boyu uzun diyor doktor bir hafta gelişimi öndeymiş. 🌺 Bakalım hayırlısı olsun inşallah bebeğinizin durumu şuan nasıl iyimi peki 😍
Benim bebeim 3 yasinda cnm bebeklikten cikti smdi ikinciye hamlym kilosunu hc blmiroum oglumun tek bliorum zayifti boyi vardi sadce .. kimseye bebeinin gelismini dem3 cnm bence goze gelir Allah korusun ..rabbim sna bagslasim salih kullarindan eyl3sn ins cnm 😊😊

Benim ilk oglm 3kq dı
2ci 3.400 dü .
Şimdikini bilmiyom. Ama hamilelikde git gide bebek kilo aliyor yani öncekine ragmen öburu biraz falan . Şimdiki kaç kilo olucak bilmiyom. Belki 4 kq falan olur . Ben 18 haftasında gitmişdim 300 qr dedi . Şimdi 22 hafta kaç olur bilmem

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yirtarak cikardilar naptilarrr 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bebeim 3 yasinda cnm bebeklikten cikti smdi ikinciye hamlym kilosunu hc blmiroum oglumun tek bliorum zayifti boyi vardi sadce .. kimseye bebeinin gelismini dem3 cnm bence goze gelir Allah korusun ..rabbim sna bagslasim salih kullarindan eyl3sn ins cnm 😊😊
Anladım bebek sandım Allah bağışlasın rabbim seninde bebeğini mümin kullarından eylesin inşallah. Amin çok sağol canım ❤️. Rabbim yavrularımızı kem gözlerden korusun inşallah 🙏🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar