30+5 haftalık hamileyim bel ve kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice Demir tarafından oluşturulan 30+5 haftalık hamileyim bel ve kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30+5 haftalık hamileyim bel ve kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Hatice Demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensesin annesi

Hatice Demir

Kayıtlı Üye
rank
Sağ bacağımda belimde ve kasıklarımda şiddedti bir ağrı var böyle olan var mı acaba 🥺 varsa nasıl geçti bir öneriniz var mı acaba 🥺

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gitmen en iyisi ama dinlenmen gerek geçmesi için ayaklarını yüksekte tutmaya çalış benim de öyle oluyor bazen bacağımı toparlayipda adım dahi atamıyorum dinlen tabi kontrole de git geçmiş olsun 🤲 sağlıkla kucağına al bebişini ☺️

S

Sinem

Guest
Inan yanlız degilsin. 32+2 haftalık hamileyim. Kasık ağrısı, bel agrısı, sağ böbrek agrısı, uyku problemlemi, rahat oturup kalkamamak, migde yanması ve buna benzer bir cok şikayetim var. Ki eminim bir cok anne adayınında ...
Sabır etmek dısında yapabilecegimiz pek bir sey yok. Insallah sag salim her birimiz bebegimizi kucagımıza alırız. Şikayetlerini kontrollerinde doktorunla paylaş mutlaka . Yine en dogru bilgiyi o verecektir

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Normal Bi durum aslında ama sen yine her ihtimale karşı nst çektr acilde

P

Prensesin annesi

Guest
Kizlar bnde 30 haftalık hamileyim ikinci gebeliğim aşırı kasik ağrım var zor sabahı edyrm zarzor sağ sola donuyrum ilk gebeliğim öyle dgildi bu sefer aşırı zorlanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar