30 hafta bebegi dönmeyenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan 30 hafta bebegi dönmeyenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,008 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 hafta bebegi dönmeyenler
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Seyhan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglum ayaklari asagi pozisyonda ultrasona gitmeden resmen vulvada hissediyorum tekmelerini diyordum dogru cikti :) doguma kadar doner diye endisem yok ama tekmeleri sıkıntı veriyor ayni durumda olan var mi
Benimde 32+2 dönmedi ve donmezheralde . Rahim dar yeterince hareket edemiyo galiba. Erken doğum riskim vardı zaten rahimyapisindan dönmeyince riski arti. Bazen serkulaj olan yere bitekme atiyo canımı kesiyo sanki. Bn de bildigin kasik altında ayakları hissediyorum. Mümkün oldukc yaN yat ki ağırlığı yanlara versin. Cokoturma ve çok ayakta kalma ki aşağı baskısı artmasin

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 32+2 dönmedi ve donmezheralde . Rahim dar yeterince hareket edemiyo galiba. Erken doğum riskim vardı zaten rahimyapisindan dönmeyince riski arti. Bazen serkulaj olan yere bitekme atiyo canımı kesiyo sanki. Bn de bildigin kasik altında ayakları hissediyorum. Mümkün oldukc yaN yat ki ağırlığı yanlara versin. Cokoturma ve çok ayakta kalma ki aşağı baskısı artmasin
Doguma kadar donme ihtimali var canim insallah donerler suan demek ki bebislerimiz bu pozisyonda rahat ediyorlar :) ben de cok duzgun durmam yamuk yumuk yatarim dikkat etmem o yuzden bebisi arada sıkıstırıyor bile olabilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki de öyle merak edip bir kac doktordan araştırmıştım son zamanlarda hatta bazende kanala girdiginde dönüyor
Evet canim oyle

Benimki de öyle merak edip bir kac doktordan araştırmıştım son zamanlarda hatta bazende kanala girdiginde dönüyor
Evet canim oyle
Benimde 28 de makat geliş oldu ne güzel hep baş geliş devam ediyordu 32 olduk hala aynı 😔
Demek ki o pozisyonda rahat ediyor annesi doguma kadar donme ihtimali var

Evet canim oyle
Benimde 28 de makat geliş oldu ne güzel hep baş geliş devam ediyordu 32 olduk hala aynı 😔

Evet canim oyle

Neden dondu acaba. Insallah doguma kadar duzelirler annesi

Kizlaar 32+4 te donmus benim bebis bas asagi pozisyonda artik :)

Son düzenleme:

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 28haftadan beri ters hala dönmemiş 37+3teyim doktor dedi yeri çok dar dönmez artık
Kizlar benim oglum ayaklari asagi pozisyonda ultrasona gitmeden resmen vulvada hissediyorum tekmelerini diyordum dogru cikti :) doguma kadar doner diye endisem yok ama tekmeleri sıkıntı veriyor ayni durumda olan var m

Tüm sayfalar yüklendi.