30 haftalik bebegin kafasi asagida

• Konbuyu başlatan Gamzeasmin
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeasmin tarafından oluşturulan 30 haftalik bebegin kafasi asagida başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 haftalik bebegin kafasi asagida
Konbuyu başlatan Gamzeasmin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya'm
G

Gamzeasmin

Guest
Merhabalar 30 haftalik hamileyim bebegimin kafasi asagidaymis doktor acilma var mi diye bakmak gerek dedi bende alttan muaneyi kabul etmedim bu sorunlari yasiyan varmi muane ettirsemiydim?

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Kontrol etirsen çok iyi olurdu canım acilman varsa ona göre önlem alırdı doktorun erken doğuma karşı çok erken başı aşağıda olması

S

Sinem

Guest
Doktorun istediyse elbetteki kontrol yaptırmalıydın. Ben 32+2 hamileyim doktorum böyle birsey söylerse kesinlikle dinlerim. Keske kontrol ettirseydin

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bence kontrol edirseydin zararı yok açılma varmı diye bakmak istemiş bende 2 3 defa alttan muayene oldum çünkü bebek aşağıdaydı ve kafa baskı yapıyodu 37.4 doğurdum zaten

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslarin dedigi gibi doktor dogum icin basliyormu baslamiyor mu falan diyr bakmak istenmiştir bakmak bebege sıkıntı vermez cnm

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bebeğin başı aşağı da olblr normal birşey doğuma kadar kaç defa dönecek ztn bnm bebeğimde baş geliş doktor. Bana gel bklm demedi çünkü doktor da bilio normal Bi durum olduğunu. Baktırmadığın iyi olmş çünkü açılma olsa zaten suyun gelir nişanın gelir en önemlisi kanaman olr..

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 30 haftalik hamileyim bebegimin kafasi asagidaymis doktor acilma var mi diye bakmak gerek dedi bende alttan muaneyi kabul etmedim bu sorunlari yasiyan varmi muane ettirsemiydim?
Olmasi gereken o aslinda 30 haftadaymissin. 29+6 benim de, Benim bebegim ayaklari asagida bas asagi pozisyona gore daha cok sıkıntı verir dedi dr. Ki veriyor tekmeleri falan acitiyor resmen baski yapiyor doguma kadar doner diye endise etmiyorum. Alttan muayeneyi emin olmak icin istemistir yaptir aklinda kalmasin ..

Tüm sayfalar yüklendi.