Sorum var 30 haftalık olduk erken doğum diyorlar bu haftalarda doğum yapan var mı kac gr bebekleriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenur_kayseri tarafından oluşturulan 30 haftalık olduk erken doğum diyorlar bu haftalarda doğum yapan var mı kac gr bebekleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,132 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 haftalık olduk erken doğum diyorlar bu haftalarda doğum yapan var mı kac gr bebekleriniz
Konbuyu başlatan Ayşenur_kayseri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma kahraman

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm doğum yaptım kızım daha bekleyemedi şuanda kuvezde inşallah cikicak ordan🧿❤️
Gözün aydin olsun kuzum ne zaman doğum yaptın tam kaç haftalıkti kilosu flan nasıldı balım normal mi doğum yaptın neden erken oldu ayy kusura bakma kuzum çok soru sordum ama sen post açmadın mi ben neden görmedim acaba aynı haftalardik da kuzum çok şaşırdım kusura bakma çok soru sordum balım yaa 🤔😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 35 hafta da doğum yaptım canım 2600 doğdu şişi inince 2300 kaldı ama senin ki biraz erken Allah'ım sağlıklı doğum nasip etsin 🌹
Kuzum o hafta da doğum yapmak riskli mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet cnm doğum yaptım kızım daha bekleyemedi şuanda kuvezde inşallah cikicak ordan🧿❤️
Cok gecmis olsun cnm bu arada Rabbim tez zamanda kavuştursun sizi cnm❣️

Tüm sayfalar yüklendi.