Sorum var 30 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay ŞİRAY tarafından oluşturulan 30 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 214 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 haftalık
Konbuyu başlatan Tülay ŞİRAY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hanımlar günaydın. Ben 30 hafta oldum allahım izni ile öncede hRrt vardı biraz şimdi fazla yok uyku surecide oluyor bebeklerde onamı denk geliyorum napıyorum bilemedim haretekli olsunda istiyorum. Sizin 30 haftalıklarınız nasıl gecti yada geçiyor
Merhaba cnm bnm ilk oğlum ve ikinci çok hareketliydi kızım da hareketliydi ama sanki onlara göre az belki cnm de cnm m

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hanımlar günaydın. Ben 30 hafta oldum allahım izni ile öncede hRrt vardı biraz şimdi fazla yok uyku surecide oluyor bebeklerde onamı denk geliyorum napıyorum bilemedim haretekli olsunda istiyorum. Sizin 30 haftalıklarınız nasıl gecti yada geçiyor
Günaydın bebeklerde Bu haftalarda yani Bu dönemlerde dinlenme süreci olabiliyor Benim laren de çok uyuyordu Bu haftalarda ama bir bir iki hafta içinde hareketlenecektir gene eskisi gibi hiç dert etme portakal suyu iç Taze sıkılmış Bu gerçekten bebeğe çok hareketlendiriyor dualar oku telefonundan dinlesin💜

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Son haftalarda öyle oluyor kuzum ya normal bir durum Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.