31+5 bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpekkk tarafından oluşturulan 31+5 bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31+5 bebek kilosu
Konbuyu başlatan İpekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nazife Hatice Zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim de 34 haftalik 2800 kilosu doktor kilolu dedi. Ilerde sikinti olurmu be
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diyabet olabilir dedi doktorum o yüzden endokrinoloji ye gitmemi önerdi çok şükür tahlillerim güzel çıktı

Diyabet olabilir dedi doktorum o yüzden endokrinoloji ye gitmemi önerdi çok şükür tahlillerim güzel çıktı

Diyabet li annelerin genellikle bebekleri kilolu oluyor Muş buda bebek te karaciğer yağlanması na kadar yol açabiliyor muş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim 4.sezeryanim.devlet hastenesi bakmıyor bana özele gidiyordum eşimin işi yoktu maddi sıkıntılar vardı o yüzden gidemiyor dum dün gittim 1kilo 780 grm olmuş herşeyi cok iyi dedi cok şükür isede basladi bugün 😊
Anladım canım iyi bari bebiş iyiyse çokta sorun değil zaten sigortasız olunca çok zor oluyor hele bide özelde daha zor kaç haftalık bebeğin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar