31.5 günlük hamileyim ve surekli bayilmam oluyor yardımcı olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nihal karacann tarafından oluşturulan 31.5 günlük hamileyim ve surekli bayilmam oluyor yardımcı olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31.5 günlük hamileyim ve surekli bayilmam oluyor yardımcı olurmusunuz
Konbuyu başlatan Nihal karacann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Nihal karacann

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ilk bebegim 31.5 haftalığım şuan sürekli bayılıyorum stres üzüntü hrrhagibi bisey olduğu anda oluyordu şimdi bide mutluykende oluyor hastaneye gittim nts makinesine taktılar bisey çıkmadı bebek sağlıklı dediler yardimci olun nasıl önleyebilirim sizdede oluyormu.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ilk bebegim 31.5 haftalığım şuan sürekli bayılıyorum stres üzüntü hrrhagibi bisey olduğu anda oluyordu şimdi bide mutluykende oluyor hastaneye gittim nts makinesine taktılar bisey çıkmadı bebek sağlıklı dediler yardimci olun nasıl önleyebilirim sizdede oluyormu.
Allah yardimcin olsun kardeşim tansiyonla alakali olabilirmi acaba yada ani duygu değişiklinde mi oluyor ablamda böyleydi ama o üzülünce bi yere dalip dalip bi anda yere yiğiliyordu onunki doğum yaptıktan sora gecti seninde geçer ınsallah 😯😯😢😞

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikten önce böyle bişey yaşamadıysan eğer doğumdan sonra düzelir ama daha önce bunları yaşıyorsan psikoloğa görünmende fayda var

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm bnm aklıma takıldıda bu normal doğuma engel olurmu acaba

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun. Tansiyon aleti alın bir tane sık sık kontrol edin. İnşallah en kısa sürede geçer bebekte sıkıntı olmamasına sevindim 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar