31 haftalık adet sancısı gibi ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan 31 haftalık adet sancısı gibi ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 714 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 haftalık adet sancısı gibi ağrı
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
31+5 haftalığız 1 haftadır adet sancısı gibi ağrım var sürekli oluyor normaldir diye düşünüyorum ama bazıları da diyor ki doğum yakın olduğu zaman öyle ağrı olur diyorlar. Bilgisi olan anneler bakabilir mi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
31+5 haftalığız 1 haftadır adet sancısı gibi ağrım var sürekli oluyor normaldir diye düşünüyorum ama bazıları da diyor ki doğum yakın olduğu zaman öyle ağrı olur diyorlar. Bilgisi olan anneler bakabilir mi
Canım aşırı olmadığı sürece normal onlar doğum için çok erken daha şiddetli oluyorsa bi dra görün istersen geçmiş olsun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin aşağı inmeye başlamış olabilr canım bu da pelvik kaslarına ve sinirlere baskı yapıyor olabilir hatta bazen bacaklara bile vuruyor bu ağrılar benm doktorum kalsiyum ve magnezyum içeren tablet verdi biraz iyi geliyor ağrılardan korkma kanaman ve suyun gelmedikçe

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğin mi canım?
Evet canım ilk. Ya böyle ağrılar olması normal biliyorum ama çevre susmayıp konuştuğu için insanın kafasına takılıyor bazen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin aşağı inmeye başlamış olabilr canım bu da pelvik kaslarına ve sinirlere baskı yapıyor olabilir hatta bazen bacaklara bile vuruyor bu ağrılar benm doktorum kalsiyum ve magnezyum içeren tablet verdi biraz iyi geliyor ağrılardan korkma kanaman ve suyun gelmedikçe
Anladım canım teşekkür ederim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ilk. Ya böyle ağrılar olması normal biliyorum ama çevre susmayıp konuştuğu için insanın kafasına takılıyor bazen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım teşekkür ederim
Çevredekiler boş boş konuşup insanın psikolojisini bozuyor zaten. Doğum sancıları başlamış olsa anlarsın canım giderek artar ve yayılır tek bi yerde kalmaz, dinlenince geçmez. Ağrıların şiddetlenirse bi dra görün yine ihmal etme doğum için çok küçük daha bebeğin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar