32+1 haftalık kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan 32+1 haftalık kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 32+1 haftalık kanama
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nara.mecid

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 32+1 haftalık hamileyim ilişki sırasında hafif bir kanamam oldu sonrasında yanma oldu ama geçti kanama devam etmediği için dikkate almadım ama bu durumu yaşayan var mı normal mi yoksa doktora gitmeli miyim çarşamba günü kontrolüm var beklemeyi düşünüyordum ama arkadaşım plesanta önde olabilir vs birşeyler söyledi korktum bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen 🤎

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 32+1 haftalık hamileyim ilişki sırasında hafif bir kanamam oldu sonrasında yanma oldu ama geçti kanama devam etmediği için dikkate almadım ama bu durumu yaşayan var mı normal mi yoksa doktora gitmeli miyim çarşamba günü kontrolüm var beklemeyi düşünüyordum ama arkadaşım plesanta önde olabilir vs birşeyler söyledi korktum bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen 🤎
Canım genel de normal dir ama sen yine de doktor kontörl üne git canım belli olmaz riske atmaya gerek yok

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende yasamistim doktorum bana iliski yasamayi yasakladi erken dogum riski ola bildigindan yani bazilarimiz hamilelik boyu iliski yasaya bilirken bazilarimizda kanama ile stop yapmayi bildiriyor dikkate almanda fayda var yinede doktoruna bildir en dogru bilgiyi o sana verecektir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar