Hamilelik belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Bilgecim tarafından oluşturulan Hamilelik belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamilelik belirtisi mi
Konbuyu başlatan Bilgecim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nara.mecid

Bilgecim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben yeni evliyim bu ay adetime 5 gün kala kahverengi çok az bir akıntım oldu 2 gün sürdü az az ve bitti reglim düzenli ve olacak gibide ağrım var kasık ağrısı bel ağrısı yarın gecikmeye giriyor bu belirti olabilir mi

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben yeni evliyim bu ay adetime 5 gün kala kahverengi çok az bir akıntım oldu 2 gün sürdü az az ve bitti reglim düzenli ve olacak gibide ağrım var kasık ağrısı bel ağrısı yarın gecikmeye giriyor bu belirti olabilir mi
Merhaba canim bende yeni evliyken kahve renkli akinti olmusdu bu kadinin bedenindeki deyiwikligin belirtisi ama gebelik subhen varsa en az 1 hafta gecikmesini bekle cunki erken test yaparsan cikmaz yada kan testide vere bilirsin

Bilgecim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim bende yeni evliyken kahve renkli akinti olmusdu bu kadinin bedenindeki deyiwikligin belirtisi ama gebelik subhen varsa en az 1 hafta gecikmesini bekle cunki erken test yaparsan cikmaz yada kan testide vere biliray oldu evlenelide

Merhaba canim bende yeni evliyken kahve renkli akinti olmusdu bu kadinin bedenindeki deyiwikligin belirtisi ama gebelik subhen varsa en az 1 hafta gecikmesini bekle cunki erken test yaparsan cikmaz yada kan testide vere bilirsin
3 ay oldu evleneli kaç gün geçtikten sonra çıkar

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar