32+3 ten selamlar 🥰😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan 32+3 ten selamlar 🥰😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32+3 ten selamlar 🥰😊
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi bebisi doğsun diye gün saat sayıp sabırsızlıkla bekleyen ara sırada doğumdan korkan anneler burda mı😂😂hersey bı yana sağlıkla gelsinler de çekilen acı unutulur gider nasılsınız hanımlar keyifler nasıl maksat muhabbet 🥰😊
Dogum yapan bi qnne olarak burdayım 🤣😊 o kqdar istekli gitmistimki dogum yapicam bugun diye herseyi hazırlamışim falan cocuklari emanet etmişim sancim olmadığı halde o gün dogum yaptım hala şaşkınım 😀

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi bebisi doğsun diye gün saat sayıp sabırsızlıkla bekleyen ara sırada doğumdan korkan anneler burda mı😂😂hersey bı yana sağlıkla gelsinler de çekilen acı unutulur gider nasılsınız hanımlar keyifler nasıl maksat muhabbet 🥰😊
Burdayımm, 31 günüm kaldı ama geçmiyor sanki dediğin gibi doğumdan da korkuyorum 😅 ne serden ne yardan anlıyacağın 😅😅

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yapan bi qnne olarak burdayım 🤣😊 o kqdar istekli gitmistimki dogum yapicam bugun diye herseyi hazırlamışim falan cocuklari emanet etmişim sancim olmadığı halde o gün dogum yaptım hala şaşkınım 😀
Benimde doktorum normal doğum yapacaksın dedi bende bı sevinçle eve geldim kime dediysem yandın çok ağrın olacak eyvah diye tepki verdiler korkuttular😂😂 hamile birine yapılacak şey mi bu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burdayımm, 31 günüm kaldı ama geçmiyor sanki dediğin gibi doğumdan da korkuyorum 😅 ne serden ne yardan anlıyacağın 😅😅
Son zamanlar gerçekten de öyle her gün bir yıl gibi geliyor bana 😂😂 hayirlisiyla doğurduk diye post açmak nasip olur inşallah 🤲

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde doktorum normal doğum yapacaksın dedi bende bı sevinçle eve geldim kime dediysem yandın çok ağrın olacak eyvah diye tepki verdiler korkuttular😂😂 hamile birine yapılacak şey mi bu
Canim ben üçüncüyü doğurdum senin ilk dogumun galiba en kolayi hangisi dersen ilk dogumum du derim zaten sancı basladimmi gelsin sağlıkla yeterki diyorsun sezeryani bilmiyorum tabi ama ben dogum olduğu gün oturup bebegime bakmıştım

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben üçüncüyü doğurdum senin ilk dogumun galiba en kolayi hangisi dersen ilk dogumum du derim zaten sancı basladimmi gelsin sağlıkla yeterki diyorsun sezeryani bilmiyorum tabi ama ben dogum olduğu gün oturup bebegime bakmıştım
Ben daha acemiyim ilk çocuk ilk heyecan😂 eşimle daha kızım doğmadan ikinci çocuk hayali kuruyoruz🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

27 hafta, 91 gün 😊
Hergun 12de burdayım sabırsızlıkla büyümesini takip ediyorum bende😊

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı her bebek ayrı heyecan ilk doğum yapınca bi süre yapmam diyorsun sonra unutunca tekrar istiyorsun 🤣benimde ikj kizim var ucuncu oğlan oldu
Rabbim uzun ömür sağlık versin sana ve ailene 🤲😊 ben hem korkuyorum hem 3 4 cocuk istiyorum😂😂 kalabalık aile güzel oluyor cnku rabbim hayırlısıyla nasip eder insallah

Tüm sayfalar yüklendi.